HC Panter 7 : 1 HS RIGA

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(2:0 ; 2:1 ; 3:0)

Aeg: 29. oktoober 2022 18:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Juri Timofejev Joonekohtunik
4. Andrei Ivanov Joonekohtunik
5. Aljona Koroljova Sekretär
6. Ilja Härm Aeg
7. Andre Vont Karistus A
8. Viktor Goliusov Karistus B

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Villem-Henrik Koitmaa
2 Silver Kerna
7 Paul Sillandi
9 Paul Vahi
14 Artjom Abeljanov
17 Niklas Sildre
18 Kevin Parras
21 Artur Fedoruk
26 Oleksii Lubnin
32 Igor Pervushyn
33 Jan Lukats
37 Anatoli Sizov
53 Vladislav Anufryirenka
68 Demid Morozov
71 Nikita Borodajev
72 Marko Kettunen
77 Saveli Novikov
82 Johannes Tammeorg
84 Aleksander Ebber
86 Jaanus Sorokin
88 Andrei Rozinko
97 Ilja Babrusev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 OSKARS GUSEVS
3 MATIASS DANIELS GRĪNBERGS
4 KRIŠJĀNIS SĀRTS
12 TOMS MOTS
13 RIHARDS GRUNDEJS
14 DMITRIJS DIĻEVKA
15 VLADISLAVS GONTARS
24 DAŅILA LOBAČOVS
27 SANDIS AUZIŅŠ
29 ALEKS ELIANS LEONOVS
33 RIČARDS PĒTERSONS
35 RAULS KAPURA
41 ROBERTS VĪTOLS
44 ROJS ALENS ĀLUPS
45 MĀRCIS SMIRNOVS
46 ANATOLIJS TOVARIŠS
47 ALEKSANDRS ZAPRIVODA
49 TIMURS SOLOSTEJS
50 VLADISLAVS IĻJUŠINS
51 HELMUTS VALDIS ZARIŅŠ
59 GĻEBS GAVRILOVS
61 VERNERS FRICBERGS

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:12:22 7 (Paul Sillandi) 18 (Kevin Parras)
0:14:22 77 (Saveli Novikov) 9 (Paul Vahi)
0:31:16 77 (Saveli Novikov) 86 (Jaanus Sorokin)
0:37:29 17 (Niklas Sildre) 2 (Silver Kerna)
0:51:09 86 (Jaanus Sorokin) 26 (Oleksii Lubnin) 72 (Marko Kettunen)
0:55:38 77 (Saveli Novikov)
0:56:59 7 (Paul Sillandi) 26 (Oleksii Lubnin) 72 (Marko Kettunen)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:38:49 61 (VERNERS FRICBERGS) 35 (RAULS KAPURA)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 ()
0:00:01 0:55:38 13 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:55:39 1:00:00 1 37 (Anatoli Sizov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 ()
0:00:01 0:20:00 17 1 (OSKARS GUSEVS)
0:00:01 1:00:00 0 ()
0:20:01 1:00:00 12 41 (ROBERTS VĪTOLS)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:30:21

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
88 (Andrei Rozinko) 02:00 HOOK 0:00:26 0:02:26
53 (Vladislav Anufryirenka) 02:00 HOOK 0:07:51 0:09:51
82 (Johannes Tammeorg) 02:00 TRIP 0:17:10 0:19:10
77 (Saveli Novikov) 02:00 CROSS 0:21:04 0:23:04

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (TOMS MOTS) 02:00 DELAY 0:02:47 0:04:47
49 (TIMURS SOLOSTEJS) 05:00 Head-Butting 0:07:46 0:12:46
49 (TIMURS SOLOSTEJS) 20:00 MISC 0:12:46 0:32:46
50 (VLADISLAVS IĻJUŠINS) 02:00 TRIP 0:41:55 0:43:55