Välk 494 3 : 2 SK Viru Sputnik

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(0:1 ; 0:1 ; 3:0)

Aeg: 23. oktoober 2022 16:30

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Vadim Harlashov Joonekohtunik
4. Juri Timofejev Joonekohtunik
5. Denis Tabunov Sekretär
6. Mihhail Vdovitsenko Aeg
7. Timo Lauri Teadustaja
8. aleksandr sjarki Karistus A
9. Maria Disco Karistus B

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
10 Maksims Širokovs
11 Nikita Zantmans
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
18 Nikita Tihhomirov
19 Harri Koll
26 Taavi Ahman
31 Antons Naumovs
33 Juri Bahturin
47 Anatoli Jakovlev
77 Vassili Titarenko
87 Oleksii Voitsekhivskyi
91 Maksim Turovski
92 Nikita Trofilov
97 Aleksejs Popovs
99 Ilja Simagin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
10 Allan Saar
13 Nikita Tailakov
16 Aleks Morozov
17 Andrei Rae
30 Maksim Beloussov
31 Igor Brusko
44 Igor Smirnov
72 Ivan Omelchuk
77 Rodion Babaian
82 Sergei Andreev
89 Arseni Belov
91 Maksim Urlihh
93 Nikolai Štšerbina
93 Anton Nekrassov
98 Gennadi Filippov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:42:54 16 (Otar Sakhokia) 77 (Vassili Titarenko) 10 (Maksims Širokovs)
0:53:17 10 (Maksims Širokovs) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi)
0:54:04 19 (Harri Koll) 92 (Nikita Trofilov) 12 (Dmitri Kuznetsov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:11:55 10 (Allan Saar)
0:21:00 93 (Anton Nekrassov) 91 (Maksim Urlihh) 5 (Pavel Prokopenko)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 9 33 (Juri Bahturin)
0:00:01 1:00:00 0 31 (Antons Naumovs)
0:20:00 0:40:00 7 33 (Juri Bahturin)
0:40:00 1:00:00 12 33 (Juri Bahturin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 31 (Igor Brusko)
0:00:01 0:20:00 12 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:40:00 20 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 0:54:40 18 82 (Sergei Andreev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:53:17

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (Dmitri Kuznetsov) 00:00 SLASH 0:00:00 0:00:00
12 (Dmitri Kuznetsov) 00:00 PEN-SH 0:00:00 0:00:00
92 (Nikita Trofilov) 02:00 TRIP 0:18:31 0:20:31
92 (Nikita Trofilov) 02:00 TRIP 0:43:41 0:45:41
77 (Vassili Titarenko) 02:00 TOO-M 0:46:23 0:48:23
77 (Vassili Titarenko) 02:00 SLASH 0:54:49 0:56:49
10 (Maksims Širokovs) 02:00 SLASH 0:57:38 0:59:38
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 HOLD-ST 0:59:40 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
17 (Andrei Rae) 02:00 HOOK 0:21:28 0:23:28
93 (Anton Nekrassov) 02:00 TRIP 0:25:50 0:27:50
89 (Arseni Belov) 02:00 TRIP 0:30:44 0:32:44
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 HOOK 0:39:17 0:41:17
77 (Rodion Babaian) 02:00 TRIP 0:42:31 0:44:31