Välk 494 4 : 5 HC Everest

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(1:2 ; 1:1 ; 2:1 ; 0:1 OT)

Aeg: 22. oktoober 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:05:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. Timo Lauri Teadustaja
4. aleksandr sjarki Karistus A
5. Maria Disco Karistus B
6. Artjom Jeremejev Peakohtunik
7. Toivo Tilku Peakohtunik
8. Andrei Ivanov Joonekohtunik
9. Juri Timofejev Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
10 Maksims Širokovs
11 Nikita Zantmans
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
17 Anatoli Jakovlev
18 Nikita Tihhomirov
19 Harri Koll
26 Taavi Ahman
31 Antons Naumovs
33 Juri Bahturin
38 Aleksejs Širokovs
71 Aleksejs Popovs
77 Vassili Titarenko
87 Oleksii Voitsekhivskyi
91 Maksim Turovski
92 Nikita Trofilov
99 Ilja Simagin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
4 Vladimir Baskirov
11 Toomas Morel
17 Igor Krivorukov
27 Andrei Parshin
30 Dmitri Rovda
42 Ruslan Logvinenko
44 Mihhail Tsistjakov
55 Nikita Pecheritsyn
77 Andrei Bedniakov
80 Alexander Smetanin
81 Erik Salmin
87 Maksim Tsaltsev
89 Kirill Konkin
95 Mihhail Lupanov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:49 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 77 (Vassili Titarenko) 17 (Anatoli Jakovlev)
0:29:50 38 (Aleksejs Širokovs) 71 (Aleksejs Popovs)
0:53:47 19 (Harri Koll) 11 (Nikita Zantmans) 38 (Aleksejs Širokovs)
0:54:59 91 (Maksim Turovski) 92 (Nikita Trofilov) 16 (Otar Sakhokia)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:36 80 (Alexander Smetanin)
0:17:02 27 (Andrei Parshin) 80 (Alexander Smetanin) 77 (Andrei Bedniakov)
0:22:16 55 (Nikita Pecheritsyn) 87 (Maksim Tsaltsev) 80 (Alexander Smetanin)
0:56:10 87 (Maksim Tsaltsev) 55 (Nikita Pecheritsyn)
1:05:00 81 (Erik Salmin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 7 31 (Antons Naumovs)
0:20:00 0:40:00 7 31 (Antons Naumovs)
0:40:00 1:00:00 6 31 (Antons Naumovs)
1:00:00 1:05:00 3 31 (Antons Naumovs)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 30 (Dmitri Rovda)
0:20:00 0:40:00 14 30 (Dmitri Rovda)
0:40:00 1:00:00 18 30 (Dmitri Rovda)
1:00:00 1:05:00 3 30 (Dmitri Rovda)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:47:19

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
16 (Otar Sakhokia) 02:00 HOLD-ST 0:06:34 0:08:34
77 (Vassili Titarenko) 02:00 TRIP 0:09:09 0:11:09
91 (Maksim Turovski) 02:00 HOLD 0:14:03 0:16:03
17 (Anatoli Jakovlev) 02:00 HI-ST 0:14:49 0:16:49
10 (Maksims Širokovs) 02:00 HOLD 0:16:03 0:18:03
19 (Harri Koll) 02:00 SLASH 0:19:49 0:21:49
19 (Harri Koll) 02:00 UN-SP 0:37:03 0:39:03
16 (Otar Sakhokia) 37:03 ROUGH 0:37:03 0:39:03
19 (Harri Koll) 05:00 ROUGH 0:39:03 0:44:03
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 UN-SP 0:54:59 0:56:59

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
42 (Ruslan Logvinenko) 02:00 HOLD 0:06:34 0:08:34
55 (Nikita Pecheritsyn) 02:00 SLASH 0:16:18 0:18:18
42 (Ruslan Logvinenko) 02:00 HI-ST 0:17:15 0:19:15
4 (Vladimir Baskirov) 02:00 TRIP 0:19:35 0:21:35
55 (Nikita Pecheritsyn) 02:00 SLASH 0:20:00 0:22:00
81 (Erik Salmin) 05:00 ROUGH 0:37:03 0:42:03
42 (Ruslan Logvinenko) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
44 (Mihhail Tsistjakov) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
42 (Ruslan Logvinenko) 20:00 GM 0:39:03 1:00:00
4 (Vladimir Baskirov) 02:00 TRIP 0:41:20 0:43:20
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 SLASH 1:04:31 1:05:00
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 UN-SP 1:05:00 1:05:00