Narva PSK 4 : 2 HS RIGA

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(0:1 ; 3:1 ; 1:0)

Aeg: 15. oktoober 2022 16:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 258

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Savva Azarov Joonekohtunik
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Aleksandr Kolpakov Aeg
7. Aleksandr Šljapnikov Karistus A

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
7 Yuri Babenko
10 Ivan Mihhailov
11 Maksim Burkov
12 Dmitri Nikonov
14 Martin Anohhin
16 Ivan Kozlov
17 Nikita Kirillov
21 Max Välja
24 Aleksandr Smirnov
27 Nikita Minin
30 Stanislav Bažutov
70 Daniil Seppenen
71 Kirill Tsebotarjov
77 Maksim Anohhin
79 Aleksandr Rabotinski
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Artjom Lobin
94 Kirill Ilin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 OSKARS GUSEVS
3 MATIASS DANIELS GRĪNBERGS
4 KRIŠJĀNIS SĀRTS
13 RIHARDS GRUNDEJS
14 DMITRIJS DIĻEVKA
21 KRISTS RETENAIS
24 DAŅILA LOBAČOVS
26 MĀRTIŅŠ BIEZAIS
27 SANDIS AUZIŅŠ
31 AKSELS OZOLS
33 RIČARDS PĒTERSONS
35 RAULS KAPURA
44 ROJS ALENS ĀLUPS
45 MĀRCIS SMIRNOVS
46 ANATOLIJS TOVARIŠS
47 ALEKSANDRS ZAPRIVODA
49 TIMURS SOLOSTEJS
50 VLADISLAVS IĻJUŠINS
51 HELMUTS VALDIS ZARIŅŠ
54 EDUARDS ROJS BUČIŅŠ
59 GĻEBS GAVRILOVS
61 VERNERS FRICBERGS

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:21:03 94 (Kirill Ilin) 11 (Maksim Burkov)
0:32:12 14 (Martin Anohhin) 21 (Max Välja)
0:35:37 87 (Jegor Nevzorov) 11 (Maksim Burkov)
0:56:57 17 (Nikita Kirillov) 11 (Maksim Burkov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:07:45 54 (EDUARDS ROJS BUČIŅŠ) 50 (VLADISLAVS IĻJUŠINS)
0:28:51 3 (MATIASS DANIELS GRĪNBERGS) 35 (RAULS KAPURA)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 30 (Stanislav Bažutov)
0:00:01 1:00:00 38 70 (Daniil Seppenen)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 1 (OSKARS GUSEVS)
0:00:01 1:00:00 27 31 (AKSELS OZOLS)
0:00:01 1:00:00 0 ()

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:55:21

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HS RIGA 30 sek 0:53:27

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
14 (Martin Anohhin) 02:00 TOO-M 0:05:08 0:07:08
77 (Maksim Anohhin) 02:00 BOARD 0:10:22 0:12:22
7 (Yuri Babenko) 02:00 ROUGH 0:39:37 0:41:37
17 (Nikita Kirillov) 02:00 ROUGH 0:39:37 0:41:37
11 (Maksim Burkov) 02:00 TRIP 0:52:35 0:54:35
27 (Nikita Minin) 02:00 HOOK 0:53:27 0:55:27

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
21 (KRISTS RETENAIS) 02:00 SLASH 0:01:30 0:03:30
54 (EDUARDS ROJS BUČIŅŠ) 02:00 HI-ST 0:33:39 0:35:39
47 (ALEKSANDRS ZAPRIVODA) 02:00 HI-ST 0:35:08 0:37:08
13 (RIHARDS GRUNDEJS) 02:00 ROUGH 0:39:37 0:41:37
49 (TIMURS SOLOSTEJS) 02:00 HOOK 0:43:08 0:45:08
54 (EDUARDS ROJS BUČIŅŠ) 02:00 HOLD 0:51:23 0:53:23
51 (HELMUTS VALDIS ZARIŅŠ) 02:00 HOOK 0:55:21 0:57:21