SK Viru Sputnik 3 : 5 Narva PSK

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(1:2 ; 2:1 ; 0:2)

Aeg: 2. oktoober 2022 16:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Timofei Salmin Teadustaja
2. Yuliya Salmina Karistus A
3. Erik Salmin Karistus B
4. Anton Semjonov Peakohtunik
5. Artjom Jeremejev Peakohtunik
6. Jefim Valitov Joonekohtunik
7. Savva Azarov Joonekohtunik
8. Alina Semenyak Sekretär
9. Aleksei Gromov Aeg
10. NIKITA TSIRKOV Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Aleks Randmer
10 Allan Saar
13 Nikita Tailakov
17 Andrei Rae
30 Maksim Beloussov
31 Igor Brusko
44 Igor Smirnov
55 Leonid Gatilov
72 Ivan Omelchuk
77 Rodion Babaian
82 Sergei Andreev
87 Aleks Morozov
88 Aleksandr Tihhomirov
89 Arseni Belov
91 Maksim Urlihh
93 Nikolai Štšerbina
98 Gennadi Filippov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
7 Yuri Babenko
9 Aleksandr Saprykin
11 Maksim Burkov
12 Dmitri Nikonov
14 Martin Anohhin
17 Nikita Kirillov
21 Max Välja
22 Daniil Kosarev
24 Aleksandr Smirnov
27 Nikita Minin
30 Igor Ignatev
70 Daniil Seppenen
71 Kirill Tsebotarjov
77 Maksim Anohhin
79 Aleksandr Rabotinski
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Artjom Lobin
94 Kirill Ilin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:11:06 91 (Maksim Urlihh) 98 (Gennadi Filippov) 17 (Andrei Rae)
0:28:23 89 (Arseni Belov) 87 (Aleks Morozov) 77 (Rodion Babaian)
0:33:47 72 (Ivan Omelchuk) 98 (Gennadi Filippov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:07 94 (Kirill Ilin) 11 (Maksim Burkov) 27 (Nikita Minin)
0:03:56 17 (Nikita Kirillov) 11 (Maksim Burkov)
0:29:58 17 (Nikita Kirillov) 11 (Maksim Burkov) 12 (Dmitri Nikonov)
0:49:26 11 (Maksim Burkov) 17 (Nikita Kirillov) 87 (Jegor Nevzorov)
0:58:34 94 (Kirill Ilin) 17 (Nikita Kirillov) 11 (Maksim Burkov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 15 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:40:00 13 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 1:00:00 23 82 (Sergei Andreev)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 13 70 (Daniil Seppenen)
0:20:00 0:39:58 17 70 (Daniil Seppenen)
0:40:00 1:00:00 9 70 (Daniil Seppenen)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:58:34

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
77 (Rodion Babaian) 02:00 HOOK 0:01:34 0:02:07
55 (Leonid Gatilov) 02:00 HOOK 0:02:01 0:03:56
77 (Rodion Babaian) 02:00 CROSS 0:19:07 0:21:07
87 (Aleks Morozov) 02:00 SLASH 0:19:25 0:21:25
17 (Andrei Rae) 02:00 HI-ST 0:34:51 0:36:51
55 (Leonid Gatilov) 02:00 INTRF 0:40:14 0:42:14
44 (Igor Smirnov) 02:00 BOARD 0:52:50 0:54:50
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 UN-SP 0:58:34 1:00:00
5 (Pavel Prokopenko) 10:00 UN-SP 1:00:00 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
11 (Maksim Burkov) 02:00 INTRF 0:05:40 0:07:40
21 (Max Välja) 02:00 INTRF 0:19:07 0:21:07
11 (Maksim Burkov) 02:00 ILL-EQ 0:19:25 0:21:25
77 (Maksim Anohhin) 02:00 SLASH 0:21:07 0:23:07
88 (Andrei Aleksandrov) 02:00 TRIP 0:32:31 0:33:47
79 (Aleksandr Rabotinski) 02:00 DELAY 0:54:51 0:56:51
27 (Nikita Minin) 02:00 SLASH 0:59:04 1:00:00