HC Panter 7 : 6 Narva PSK

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(2:2 ; 3:2 ; 2:2)

Aeg: 24. september 2022 18:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 125

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maksim Toode Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Aljona Koroljova Sekretär
5. Savva Azarov Aeg
6. Vadim Harlashov Joonekohtunik
7. Aljona Koroljova Karistus A
8. Savva Azarov Karistus B

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Villem-Henrik Koitmaa
2 Silver Kerna
7 Paul Sillandi
8 Jegor Proskurin
9 Paul Vahi
11 Roland Luht
14 Artjom Abeljanov
17 Niklas Sildre
18 Kevin Parras
21 Artur Fedoruk
23 Sander Stetski
26 Oleksii Lubnin
27 Jens Hubert Parras
32 Igor Pervushyn
33 Jan Lukats
37 Anatoli Sizov
53 Vladislav Anufryirenka
68 Demid Morozov
71 Nikita Borodajev
82 Johannes Tammeorg
86 Jaanus Sorokin
88 Andrei Rozinko

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
7 Yuri Babenko
9 Aleksandr Saprykin
10 Ivan Mihhailov
11 Maksim Burkov
17 Nikita Kirillov
21 Max Välja
22 Daniil Kosarev
24 Aleksandr Smirnov
30 Igor Ignatev
70 Daniil Seppenen
71 Kirill Tsebotarjov
79 Aleksandr Rabotinski
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Artjom Lobin
94 Kirill Ilin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:58 88 (Andrei Rozinko) 53 (Vladislav Anufryirenka) 21 (Artur Fedoruk)
0:03:13 86 (Jaanus Sorokin) 82 (Johannes Tammeorg)
0:32:03 23 (Sander Stetski) 88 (Andrei Rozinko)
0:36:12 7 (Paul Sillandi) 88 (Andrei Rozinko) 53 (Vladislav Anufryirenka)
0:37:57 9 (Paul Vahi)
0:41:34 53 (Vladislav Anufryirenka) 9 (Paul Vahi) 88 (Andrei Rozinko)
0:49:31 26 (Oleksii Lubnin) 9 (Paul Vahi) 88 (Andrei Rozinko)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:32 88 (Andrei Aleksandrov)
0:09:35 11 (Maksim Burkov) 9 (Aleksandr Saprykin) 94 (Kirill Ilin)
0:30:17 9 (Aleksandr Saprykin) 94 (Kirill Ilin)
0:30:44 17 (Nikita Kirillov)
0:42:54 11 (Maksim Burkov)
0:43:29 17 (Nikita Kirillov) 11 (Maksim Burkov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 11 37 (Anatoli Sizov)
0:20:00 0:40:00 5 37 (Anatoli Sizov)
0:40:00 1:00:00 8 37 (Anatoli Sizov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 11 70 (Daniil Seppenen)
0:20:00 0:40:00 23 70 (Daniil Seppenen)
0:40:00 0:59:52 25 70 (Daniil Seppenen)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:43:29

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:47:16

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
21 (Artur Fedoruk) 05:00 BOARD 0:06:12 0:11:12
21 (Artur Fedoruk) 20:00 GM 0:11:12 1:00:00
17 (Niklas Sildre) 02:00 TRIP 0:18:51 0:20:51
7 (Paul Sillandi) 02:00 TRIP 0:19:23 0:21:23
33 (Jan Lukats) 02:00 TRIP 0:32:06 0:34:06
7 (Paul Sillandi) 02:00 INTRF 0:36:58 0:38:58
11 (Roland Luht) 02:00 TRIP 0:59:52 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
71 (Kirill Tsebotarjov) 02:00 TRIP 0:02:06 0:03:13
87 (Jegor Nevzorov) 02:00 DIVE 0:18:51 0:20:51
11 (Maksim Burkov) 02:00 TRIP 0:26:42 0:28:42
88 (Andrei Aleksandrov) 02:00 HOLD 0:35:39 0:36:12
21 (Max Välja) 02:00 CROSS 0:38:24 0:40:24
24 (Aleksandr Smirnov) 02:00 TRIP 0:41:45 0:43:45
21 (Max Välja) 02:00 DELAY 0:54:50 0:56:50