U20 21/22 HC Everest 3 : 10 U20 21/22 Narva PSK

ENMV U20 2021/2022

(1:1 ; 1:6 ; 1:3)

Aeg: 23. aprill 2022 14:10

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Alina Semenyak Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
4 Ruslan Zaitsev
7 Mihhail Tsistjakov
11 Toomas Morel
20 Vladimir Spasjonov
44 Lev Shumenkov
81 Erik Salmin
87 Maksim Tsaltsev
95 Mihhail Lupanov
99 Aleksander Kuznets

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
8 Aleksei Popov
13 Maksim Burkov
17 Nikita Kirillov
18 Martin Anohhin
19 Yuri Babenko
25 Aleksandr Kazimov
30 Stanislav Bažutov
33 Ivan Mihhailov
71 Max Välja
77 Ivan Kozlov
88 Kristofer Neltsas
89 Nikolai Suhhov
94 Aleksandr Smirnov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:39 81 (Erik Salmin) 11 (Toomas Morel) 95 (Mihhail Lupanov)
0:36:54 44 (Lev Shumenkov) 95 (Mihhail Lupanov) 11 (Toomas Morel)
0:52:20 20 (Vladimir Spasjonov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:12 77 (Ivan Kozlov) 71 (Max Välja) 25 (Aleksandr Kazimov)
0:22:25 71 (Max Välja) 18 (Martin Anohhin) 94 (Aleksandr Smirnov)
0:32:58 17 (Nikita Kirillov) 13 (Maksim Burkov) 77 (Ivan Kozlov)
0:33:31 13 (Maksim Burkov) 17 (Nikita Kirillov) 25 (Aleksandr Kazimov)
0:35:39 8 (Aleksei Popov) 13 (Maksim Burkov)
0:37:52 17 (Nikita Kirillov) 71 (Max Välja) 18 (Martin Anohhin)
0:39:27 17 (Nikita Kirillov) 18 (Martin Anohhin)
0:50:19 71 (Max Välja) 25 (Aleksandr Kazimov)
0:56:04 13 (Maksim Burkov) 17 (Nikita Kirillov)
0:59:43 17 (Nikita Kirillov) 71 (Max Välja) 13 (Maksim Burkov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 25 20 (Vladimir Spasjonov)
0:20:00 0:40:00 18 20 (Vladimir Spasjonov)
0:40:00 1:00:00 10 20 (Vladimir Spasjonov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 5 89 (Nikolai Suhhov)
0:20:00 0:40:00 11 89 (Nikolai Suhhov)
0:40:00 1:00:00 11 89 (Nikolai Suhhov)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
7 (Mihhail Tsistjakov) 02:00 KNEE 0:08:15 0:10:15
95 (Mihhail Lupanov) 02:00 SLASH 0:25:49 0:27:49
81 (Erik Salmin) 02:00 ROUGH 0:37:24 0:37:52

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
94 (Aleksandr Smirnov) 02:00 TRIP 0:17:11 0:17:39
13 (Maksim Burkov) 02:00 HOOK 0:30:45 0:32:45
18 (Martin Anohhin) 02:00 SLASH 0:42:47 0:44:47