Välk 494 3 : 1 HC Kurbads

Coolbet Hokiliiga Finaal 2021/2022

(0:0 ; 0:1 ; 3:0)

Aeg: 23. aprill 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. aleksandr sjarki Karistus A
5. Anton Semjonov Peakohtunik
6. Eduard Odinś Peakohtunik
7. Toivo Tilku Joonekohtunik
8. Juri Timofejev Joonekohtunik
9. Maria Disco Karistus B
10. Vladimir Baskirov Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Ilia Dokshin
8 Miks Lipsbergs
9 Mark Tihhomirov
10 Nikita Vyglazov
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
18 Nikita Tihhomirov
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
28 Ivan Troshkov
31 Antons Naumovs
33 Juri Bahturin
38 Sergei Peretiagin
47 Andrejs Kostjuks
55 Dmitri Shapovalov
69 Nikita Kochergin
77 Vassili Titarenko
79 Ivan Akimov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Stefan Garanin
97 Fedor Gusynin
99 Ilja Simagin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
2 Juris Bērziņš
3 Jekabs Silinš
6 Rihards Kovalevskis
9 Herberts Zeibots
11 Hardijs Paradnieks
12 Nikita Švarjovs
13 Janis Purinš
14 Artjoms Necepurenko
16 Martinš Vitolinš
17 Toms Barens
18 Gustavs Alberts Morusz
19 Mattis Birinš
23 Roberts Binde
27 Edgars Ralovecs
28 Toms Hartmanis
30 Uldis Ćalpa
38 Toms Bluks
65 Andrejs Bogdanovs
71 Marcis Zembergs
80 Arginto Milbergs
85 Patriks Seilis
91 Emils Loćmelis

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:41:45 8 (Miks Lipsbergs) 79 (Ivan Akimov)
0:49:27 97 (Fedor Gusynin) 77 (Vassili Titarenko)
0:52:11 16 (Otar Sakhokia) 8 (Miks Lipsbergs) 38 (Sergei Peretiagin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:37:16 13 (Janis Purinš) 2 (Juris Bērziņš) 65 (Andrejs Bogdanovs)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 4 31 (Antons Naumovs)
0:20:00 0:40:00 12 31 (Antons Naumovs)
0:40:00 1:00:00 11 31 (Antons Naumovs)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 12 30 (Uldis Ćalpa)
0:20:00 0:40:00 12 30 (Uldis Ćalpa)
0:40:00 0:58:57 14 30 (Uldis Ćalpa)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 ROUGH 0:05:59 0:07:59
21 (Maksim Rõbushkin) 02:00 TRIP 0:08:46 0:10:46
55 (Dmitri Shapovalov) 02:00 TRIP 0:17:22 0:19:22
8 (Miks Lipsbergs) 02:00 HI-ST 0:26:54 0:28:54
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 HOLD 0:34:11 0:36:11
88 (Stefan Garanin) 02:00 TOO-M 0:46:47 0:48:47
77 (Vassili Titarenko) 02:00 ABUSE 1:00:00 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
23 (Roberts Binde) 04:00 BUTT-EN 0:05:59 0:09:59
11 (Hardijs Paradnieks) 02:00 SLASH 0:11:45 0:13:45
19 (Mattis Birinš) 02:00 TRIP 0:14:56 0:16:56
38 (Toms Bluks) 02:00 CHECK-BE 0:19:46 0:21:46
85 (Patriks Seilis) 02:00 TRIP 0:22:39 0:24:39
11 (Hardijs Paradnieks) 02:00 SLASH 0:23:46 0:25:46
71 (Marcis Zembergs) 02:00 TRIP 0:42:45 0:44:45
19 (Mattis Birinš) 02:00 KNEE 0:50:07 0:52:07