U16 21/22 HC Panter 8 : 1 U16 21/22 HC Everest

ENMV U16 2021/2022

(6:0 ; 1:0 ; 1:1)

Aeg: 3. mai 2022 19:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 35

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Joonekohtunik
2. Savva Azarov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Dominic Luht
11 Roland Luht
19 Ander-Hubert Lauri
21 Rico Soots
23 Egor Ivanov
40 Mark Zigura
50 Simon Sildre
74 Pärtel Koit Kose
87 Artjom Abeljanov
88 Elisei Grebenev
90 Aleksandr Hmelnitski

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Den Markarjan
3 Mihhail Tsistjakov
7 Sergei Ptšolkin
9 Ruslan Heitkov
10 Arseni Koltsov
11 Aleksander Smetanin
13 Daniel Jakubovits
18 Nojus Kastritski
19 Andrei Filonik
20 Vladimir Spasjonov
27 Ruslan Zaitsev
92 Aleksander Kravtšenko

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:44 11 (Roland Luht)
0:07:14 11 (Roland Luht)
0:09:41 11 (Roland Luht) 21 (Rico Soots)
0:10:36 87 (Artjom Abeljanov) 88 (Elisei Grebenev) 90 (Aleksandr Hmelnitski)
0:11:03 74 (Pärtel Koit Kose) 11 (Roland Luht)
0:13:23 2 (Dominic Luht) 11 (Roland Luht) 21 (Rico Soots)
0:20:50 88 (Elisei Grebenev) 87 (Artjom Abeljanov) 90 (Aleksandr Hmelnitski)
0:30:54 88 (Elisei Grebenev) 87 (Artjom Abeljanov) 40 (Mark Zigura)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:38:47 9 (Ruslan Heitkov) 10 (Arseni Koltsov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 28 50 (Simon Sildre)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:15:00 12 1 (Den Markarjan)
0:15:01 0:30:00 8 20 (Vladimir Spasjonov)
0:30:01 0:45:00 11 1 (Den Markarjan)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
U16 21/22 HC Everest 30 sek 0:40:33

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
23 (Egor Ivanov) 02:00 TRIP 0:06:08 0:08:08
23 (Egor Ivanov) 02:00 HI-ST 0:35:34 0:37:34
2 (Dominic Luht) 02:00 TRIP 0:37:53 0:38:53
90 (Aleksandr Hmelnitski) 02:00 DELAY 0:37:56 0:39:56
11 (Roland Luht) 02:00 TRIP 0:39:15 0:41:15

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
3 (Mihhail Tsistjakov) 02:00 TRIP 0:11:11 0:13:11
13 (Daniel Jakubovits) 02:00 HI-ST 0:32:50 0:34:50
11 (Aleksander Smetanin) 02:00 HOLD 0:42:32 0:44:32
13 (Daniel Jakubovits) 02:00 HI-ST 0:44:21 0:45:00