U16 21/22 SK Viru Sputnik 7 : 10 U16 21/22 HC Panter

ENMV U16 2021/2022

(4:5 ; 2:2 ; 1:3)

Aeg: 30. aprill 2022 16:30

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Mihhail Jeremejev Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
7 Andrei Pepeliaev
8 Jevgeni Ivanov
11 Nikolai Štšerbina
15 Nikita Tailakov
23 Nikita Smirnov
26 Maksim Beloussov
71 Arseni Belov
87 Nikolay Mayorov
91 Artjom Andronov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
2 Dominic Luht
11 Roland Luht
23 Egor Ivanov
40 Mark Zigura
50 Simon Sildre
74 Pärtel Koit Kose
87 Artjom Abeljanov
88 Elisei Grebenev
90 Aleksandr Hmelnitski

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:17 87 (Nikolay Mayorov)
0:03:01 15 (Nikita Tailakov)
0:03:49 11 (Nikolai Štšerbina) 7 (Andrei Pepeliaev) 15 (Nikita Tailakov)
0:08:25 11 (Nikolai Štšerbina) 7 (Andrei Pepeliaev)
0:16:31 11 (Nikolai Štšerbina)
0:17:08 15 (Nikita Tailakov) 26 (Maksim Beloussov)
0:36:19 15 (Nikita Tailakov) 26 (Maksim Beloussov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:39 74 (Pärtel Koit Kose) 11 (Roland Luht)
0:07:58 90 (Aleksandr Hmelnitski) 40 (Mark Zigura)
0:09:15 74 (Pärtel Koit Kose) 11 (Roland Luht)
0:12:05 90 (Aleksandr Hmelnitski) 40 (Mark Zigura)
0:12:35 74 (Pärtel Koit Kose) 11 (Roland Luht)
0:27:23 11 (Roland Luht)
0:29:59 74 (Pärtel Koit Kose)
0:32:44 87 (Artjom Abeljanov)
0:43:25 74 (Pärtel Koit Kose) 87 (Artjom Abeljanov)
0:44:42 87 (Artjom Abeljanov) 74 (Pärtel Koit Kose) 90 (Aleksandr Hmelnitski)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 8 23 (Nikita Smirnov)
0:15:00 0:30:00 11 23 (Nikita Smirnov)
0:30:00 0:44:20 7 23 (Nikita Smirnov)
0:44:43 0:45:00 0 23 (Nikita Smirnov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 7 50 (Simon Sildre)
0:15:00 0:30:00 8 50 (Simon Sildre)
0:30:00 0:45:00 8 50 (Simon Sildre)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
91 (Artjom Andronov) 02:00 HOOK 0:06:44 0:07:58
91 (Artjom Andronov) 02:00 HOOK 0:14:46 0:16:46
8 (Jevgeni Ivanov) 02:00 TRIP 0:18:15 0:20:15
71 (Arseni Belov) 02:00 BOARD 0:20:23 0:22:23
91 (Artjom Andronov) 02:00 HOOK 0:37:05 0:39:05
11 (Nikolai Štšerbina) 02:00 TRIP 0:38:15 0:40:15

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
90 (Aleksandr Hmelnitski) 02:00 HOOK 0:23:47 0:25:47
87 (Artjom Abeljanov) 02:00 INTRF 0:28:22 0:30:22
74 (Pärtel Koit Kose) 02:00 HOOK 0:40:42 0:42:42