U16 21/22 HC Everest 1 : 17 U16 21/22 Narva PSK

ENMV U16 2021/2022

(0:5 ; 1:7 ; 0:5)

Aeg: 24. aprill 2022 12:30

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Juri Timofejev Peakohtunik
2. Erik Salmin Peakohtunik
3. Artjom Jeremejev Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Den Markarjan
3 Mihhail Tsistjakov
5 Ruslan Zaitsev
9 Ruslan Heitkov
10 Arseni Koltsov
11 Aleksander Smetanin
13 Daniel Jakubovits
18 Vladimir Spasjonov
19 Andrei Filonik
26 Aleksander Kravtšenko
27 Sergei Ptšolkin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Aleksei Kostin
7 Andrei Zubov
8 Georg Superov
12 Maksim Burkov
13 Vladislav Kaplenko
14 Leonid Skvortsov
16 Mark Štšerbatski
18 Daniil Savosto
20 Aleksei Gulevski
23 Artjom Agafonov
24 Roman Zakilov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:29:39 10 (Arseni Koltsov) 13 (Daniel Jakubovits)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:46 12 (Maksim Burkov) 23 (Artjom Agafonov)
0:04:42 20 (Aleksei Gulevski) 12 (Maksim Burkov)
0:06:04 12 (Maksim Burkov)
0:06:52 12 (Maksim Burkov)
0:13:00 12 (Maksim Burkov) 18 (Daniil Savosto)
0:16:02 20 (Aleksei Gulevski) 12 (Maksim Burkov)
0:23:29 7 (Andrei Zubov) 8 (Georg Superov)
0:24:05 14 (Leonid Skvortsov) 16 (Mark Štšerbatski) 8 (Georg Superov)
0:25:09 18 (Daniil Savosto) 20 (Aleksei Gulevski)
0:26:06 8 (Georg Superov)
0:28:47 12 (Maksim Burkov)
0:29:47 12 (Maksim Burkov)
0:37:03 12 (Maksim Burkov)
0:37:45 12 (Maksim Burkov)
0:42:52 14 (Leonid Skvortsov) 12 (Maksim Burkov)
0:43:00 13 (Vladislav Kaplenko)
0:43:44 13 (Vladislav Kaplenko)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 18 (Vladimir Spasjonov)
0:15:00 0:30:00 12 1 (Den Markarjan)
0:30:00 0:45:00 7 1 (Den Markarjan)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 20 (Aleksei Gulevski)
0:15:00 0:30:00 3 20 (Aleksei Gulevski)
0:30:00 0:45:00 9 20 (Aleksei Gulevski)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
11 (Aleksander Smetanin) 02:00 CROSS 0:11:19 0:13:00
27 (Sergei Ptšolkin) 02:00 TRIP 0:23:22 0:23:29
27 (Sergei Ptšolkin) 02:00 TRIP 0:31:39 0:33:39
19 (Andrei Filonik) 00:00 PEN-SH 0:44:10 0:44:10

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
20 (Aleksei Gulevski) 02:00 CLOS 0:40:36 0:42:36