HC Everest 5 : 1 HC Kurbads

Coolbet Hokiliiga Poolfinaal 2021/2022

(1:0 ; 3:1 ; 1:0)

Aeg: 27. märts 2022 17:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 563

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Yuliya Salmina Karistus A
2. Vadim Gussev Karistus B
3. Timofei Salmin Teadustaja
4. Mihhail Jeremejev Aeg
5. Alina Semenyak Sekretär
6. Artjom Jeremejev Peakohtunik
7. Toivo Tilku Peakohtunik
8. Juri Timofejev Joonekohtunik
9. Andrei Ivanov Joonekohtunik
10. Aleksei Gromov Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Maksim Klimenko
5 Andrei Rozinko
7 Nikita Plotnikov
8 Eduard Drozdov
10 Igor Krivorukov
11 Toomas Morel
13 Alexei Lebedev
17 Daniil Voitko
19 Yakov Naumov
26 Egor Antonenko
27 Andrei Parshin
30 Vladimir Mokhov
42 Nikolai Len
55 Nikita Pecheritsyn
71 Ruslan Logvinenko
77 Andrei Bedniakov
80 Anton Kuznetcov
81 Erik Salmin
87 Maksim Tsaltsev
92 Florentin Mantulov
95 Mihhail Lupanov
99 Ivan Emelianov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
2 Juris Bērziņš
3 Jekabs Silinš
6 Rihards Kovalevskis
8 Dāvids Livšīcs
9 Herberts Zeibots
11 Hardijs Paradnieks
12 Nikita Švarjovs
13 Janis Purinš
16 Martinš Vitolinš
17 Toms Barens
19 Mattis Birinš
23 Roberts Binde
28 Toms Hartmanis
30 Uldis Ćalpa
32 Markuss Brants
55 Emils Masteiko
65 Andrejs Bogdanovs
69 Edgars Adamovics
71 Marcis Zembergs
81 Renārs Undelis
85 Patriks Seilis
91 Emils Loćmelis

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:07:44 17 (Daniil Voitko)
0:20:24 17 (Daniil Voitko) 19 (Yakov Naumov)
0:25:48 17 (Daniil Voitko) 92 (Florentin Mantulov)
0:28:24 5 (Andrei Rozinko) 27 (Andrei Parshin) 13 (Alexei Lebedev)
0:51:48 5 (Andrei Rozinko) 13 (Alexei Lebedev) 42 (Nikolai Len)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:36:52 69 (Edgars Adamovics) 19 (Mattis Birinš) 8 (Dāvids Livšīcs)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 11 1 (Maksim Klimenko)
0:20:01 0:40:00 10 1 (Maksim Klimenko)
0:40:01 1:00:00 5 1 (Maksim Klimenko)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 15 30 (Uldis Ćalpa)
0:20:01 0:28:24 8 30 (Uldis Ćalpa)
0:28:24 0:40:00 9 32 (Markuss Brants)
0:40:01 1:00:00 9 32 (Markuss Brants)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
19 (Yakov Naumov) 02:00 CHARG 0:00:12 0:02:12
27 (Andrei Parshin) 02:00 INTRF 0:07:02 0:09:02
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 INTRF 0:15:38 0:17:38
55 (Nikita Pecheritsyn) 02:00 HOLD 0:21:59 0:23:59
5 (Andrei Rozinko) 02:00 INTRF 0:26:15 0:28:15
10 (Igor Krivorukov) 02:00 SLASH 0:35:28 0:36:52
42 (Nikolai Len) 02:00 ROUGH 0:35:46 0:37:46
42 (Nikolai Len) 02:00 HOOK 0:38:08 0:40:08
26 (Egor Antonenko) 02:00 DELAY 0:47:45 0:49:45
99 (Ivan Emelianov) 02:00 DIVE 0:52:36 0:54:36
26 (Egor Antonenko) 02:00 HOLD 0:56:30 0:58:30
17 (Daniil Voitko) 02:00 SLASH 0:56:59 0:58:59
5 (Andrei Rozinko) 02:00 INTRF 0:57:33 0:59:33
7 (Nikita Plotnikov) 05:00 ROUGH 0:58:14 1:00:00
92 (Florentin Mantulov) 02:00 ROUGH 0:58:14 1:00:00
42 (Nikolai Len) 02:00 TRIP 0:58:39 1:00:00
87 (Maksim Tsaltsev) 04:00 ROUGH 0:59:39 1:00:00
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 ROUGH 0:59:57 1:00:00
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 ROUGH 0:59:57 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
69 (Edgars Adamovics) 02:00 SLASH 0:05:48 0:07:44
81 (Renārs Undelis) 02:00 CROSS 0:06:13 0:08:13
11 (Hardijs Paradnieks) 02:00 HOOK 0:06:59 0:08:59
9 (Herberts Zeibots) 02:00 ELBOW 0:14:35 0:16:35
55 (Emils Masteiko) 02:00 HOLD 0:23:39 0:25:39
28 (Toms Hartmanis) 02:00 HOOK 0:25:26 0:25:48
11 (Hardijs Paradnieks) 02:00 INTRF 0:28:32 0:30:32
55 (Emils Masteiko) 02:00 HOLD 0:38:08 0:40:08
11 (Hardijs Paradnieks) 02:00 SLASH 0:50:18 0:51:48
71 (Marcis Zembergs) 02:00 HOOK 0:52:36 0:54:36
9 (Herberts Zeibots) 02:00 SLASH 0:53:30 0:55:30
81 (Renārs Undelis) 02:00 CROSS 0:56:59 0:58:59
55 (Emils Masteiko) 02:00 HOLD 0:57:33 0:59:33
91 (Emils Loćmelis) 02:00 TOO-M 0:58:14 1:00:00
65 (Andrejs Bogdanovs) 05:00 ROUGH 0:58:14 1:00:00
13 (Janis Purinš) 02:00 ROUGH 0:58:14 1:00:00
19 (Mattis Birinš) 02:00 SLASH 0:59:39 1:00:00
71 (Marcis Zembergs) 02:00 ROUGH 0:59:39 1:00:00
23 (Roberts Binde) 05:00 CHECK-HE/NE 0:59:57 1:00:00
23 (Roberts Binde) 02:00 ROUGH 0:59:57 1:00:00
23 (Roberts Binde) 02:00 CHECK-HE/NE 0:59:57 1:00:00
23 (Roberts Binde) 20:00 GM 1:00:00 1:00:00