Välk 494 7 : 2 HC Panter

Coolbet Hokiliiga Poolfinaal 2021/2022

(1:0 ; 3:1 ; 3:1)

Aeg: 26. märts 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 0:00:00

Pealtvaatajaid: 312

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Juri Timofejev Joonekohtunik
4. Andrei Ivanov Joonekohtunik
5. vika korobova Teadustaja
6. Oleg Särki Karistus A
7. aleksandr sjarki Karistus B
8. Denis Tabunov Sekretär
9. Mihhail Vdovitsenko Aeg
10. Andrei Solovjev Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Ilia Dokshin
8 Miks Lipsbergs
9 Mark Tihhomirov
10 Nikita Vyglazov
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
28 Ivan Troshkov
31 Antons Naumovs
33 Juri Bahturin
38 Sergei Peretiagin
47 Andrejs Kostjuks
55 Dmitri Shapovalov
69 Nikita Kochergin
77 Vassili Titarenko
79 Ivan Akimov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Stefan Garanin
91 Maksim Turovski
92 Nikita Tsyganov
97 Fedor Gusynin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Villem-Henrik Koitmaa
2 Silver Kerna
7 Paul Sillandi
8 Jegor Proskurin
9 Aliaksandr Lukashevich
11 Aleksander Ebber
18 Kevin Parras
21 Artur Fedoruk
23 Sander Stetski
27 Nikolai Mamadzhanov
32 Igor Pervushyn
33 Jan Lukats
37 Anatoli Sizov
53 Vladislav Anufryirnka
71 Nikita Borodajev
77 Saveli Novikov
82 Johannes Tammeorg
87 Daniil Tsarkovskyi
90 Mihkel Võrang
95 Aleks Morozov
97 Daniil Fursa

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:50 97 (Fedor Gusynin) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 79 (Ivan Akimov)
0:20:23 77 (Vassili Titarenko) 97 (Fedor Gusynin) 55 (Dmitri Shapovalov)
0:23:31 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 97 (Fedor Gusynin) 77 (Vassili Titarenko)
0:36:01 16 (Otar Sakhokia) 5 (Ilia Dokshin)
0:47:17 8 (Miks Lipsbergs) 38 (Sergei Peretiagin)
0:49:09 79 (Ivan Akimov) 8 (Miks Lipsbergs) 91 (Maksim Turovski)
0:49:51 97 (Fedor Gusynin) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:38:02 7 (Paul Sillandi)
0:57:54 11 (Aleksander Ebber) 7 (Paul Sillandi) 18 (Kevin Parras)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 7 31 (Antons Naumovs)
0:20:01 0:40:00 5 31 (Antons Naumovs)
0:40:01 1:00:00 6 31 (Antons Naumovs)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:20:01 0:40:00 16 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:40:01 0:49:09 4 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:49:10 1:00:00 6 37 (Anatoli Sizov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:23:31

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
16 (Otar Sakhokia) 02:00 SLASH 0:01:31 0:03:31
69 (Nikita Kochergin) 02:00 INTRF 0:07:12 0:09:12
19 (Harri Koll) 02:00 INTRF 0:12:35 0:14:35
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 HOLD 0:16:05 0:18:05
92 (Nikita Tsyganov) 02:00 HI-ST 0:17:19 0:19:19
92 (Nikita Tsyganov) 02:00 INTRF 0:36:31 0:38:02
97 (Fedor Gusynin) 02:00 ROUGH 0:39:54 0:41:54
16 (Otar Sakhokia) 02:00 HOLD 0:42:17 0:44:17
16 (Otar Sakhokia) 02:00 DIVE 0:46:02 0:48:02
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 ROUGH 0:47:17 0:49:17
47 (Andrejs Kostjuks) 02:00 HOLD 0:52:12 0:54:12
21 (Maksim Rõbushkin) 02:00 ROUGH 0:57:54 0:59:54

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
32 (Igor Pervushyn) 02:00 TOO-M 0:03:33 0:05:33
53 (Vladislav Anufryirnka) 02:00 TRIP 0:06:22 0:06:50
7 (Paul Sillandi) 02:00 ELBOW 0:08:12 0:10:12
53 (Vladislav Anufryirnka) 02:00 TRIP 0:27:58 0:29:58
2 (Silver Kerna) 02:00 SLASH 0:30:18 0:32:18
53 (Vladislav Anufryirnka) 02:00 HOOK 0:31:00 0:33:00
2 (Silver Kerna) 02:00 SLASH 0:44:19 0:46:19
77 (Saveli Novikov) 02:00 HOOK 0:46:02 0:48:02
8 (Jegor Proskurin) 02:00 INTRF 0:46:52 0:48:52
97 (Daniil Fursa) 02:00 ROUGH 0:47:17 0:49:17
18 (Kevin Parras) 02:00 TRIP 0:49:32 0:49:51
7 (Paul Sillandi) 02:00 HI-ST 0:52:12 0:54:12
7 (Paul Sillandi) 02:00 HI-ST 0:59:34 1:00:00