SK Viru Sputnik 1 : 4 Välk 494

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(1:1 ; 0:1 ; 0:2)

Aeg: 29. jaanuar 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. Timo Lauri Muusika
4. aleksandr sjarki Karistus A
5. vika korobova Teadustaja
6. Anton Semjonov Peakohtunik
7. Toivo Tilku Peakohtunik
8. Andrei Ivanov Joonekohtunik
9. Vadim Harlashov Joonekohtunik
10. Maria Disco Karistus B

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Nikita Borovik
9 Makar Borzenko
10 Allan Saar
13 Nikita Tailakov
28 Daniil Jermakov
30 Maksim Beloussov
34 Danil Zarifullin
44 Igor Smirnov
53 Pavel Nechaev
55 Leonid Gatilov
66 Vsevolod Berezovskii
72 Daniil Smirnov
74 Nikita Denisov
82 Sergei Andreev
87 Viacheslav Sarkisyants
89 Ivan Lubshev
91 Maksim Urlihh

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Ilia Dokshin
8 Miks Lipsbergs
9 Mark Tihhomirov
10 Nikita Vyglazov
15 Robin Sepma
16 Otar Sakhokia
19 Harri Koll
26 Taavi Ahman
28 Ivan Troshkov
30 Dmitri Rovda
33 Juri Bahturin
38 Sergei Peretiagin
55 Dmitri Shapovalov
76 Nikita Kochergin
77 Vassili Titarenko
79 Ivan Akimov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Stefan Garanin
91 Maksim Turovski
92 Nikita Tsyganov
97 Fedor Gusynin
99 Ilja Simagin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:51 72 (Daniil Smirnov) 8 (Nikita Borovik) 89 (Ivan Lubshev)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:03 88 (Stefan Garanin) 5 (Ilia Dokshin) 26 (Taavi Ahman)
0:28:22 91 (Maksim Turovski)
0:57:18 16 (Otar Sakhokia) 55 (Dmitri Shapovalov) 28 (Ivan Troshkov)
0:58:51 55 (Dmitri Shapovalov) 77 (Vassili Titarenko) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 13 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:00:00 17 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 1:00:00 22 82 (Sergei Andreev)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 6 30 (Dmitri Rovda)
0:20:00 0:00:00 4 30 (Dmitri Rovda)
0:40:00 1:00:00 5 30 (Dmitri Rovda)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:55:19

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
8 (Nikita Borovik) 02:00 ROUGH 0:22:31 0:24:31
74 (Nikita Denisov) 02:00 HOLD 0:30:46 0:32:46
66 (Vsevolod Berezovskii) 02:00 TRIP 0:58:33 1:00:00
72 (Daniil Smirnov) 02:00 TRIP 0:59:16 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
55 (Dmitri Shapovalov) 02:00 TRIP 0:13:06 0:15:06
79 (Ivan Akimov) 02:00 TRIP 0:14:28 0:16:28
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 INTRF 0:22:31 0:24:31
97 (Fedor Gusynin) 02:00 ROUGH 0:22:31 0:24:31
77 (Vassili Titarenko) 02:00 KNEE 0:55:57 0:57:57