U14 21/22 HK Tornaado 4 : 5 U14 21/22 HC Vipers 08

ENMV U14 Finaal I 2021/2022

(2:1 ; 0:1 ; 2:3)

Aeg: 20. märts 2022 13:50

Koht: Tondiraba Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ilja Härm Joonekohtunik
2. Alexey Koznev Joonekohtunik
3. Dmitri Beljajev Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Aleksandr Rassadkin
10 Konstantin Kossenkov
12 Roman Mõstkovski
13 Daniil Marinits
14 Jesper Marist
18 Kirill Zjuzkov
19 Iljan Stanevits
45 Anton Gabenko
78 Nathan Süld
84 Sander Rättel
85 Aleksei Beljajev
92 Kristen Soha

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
8 Arseni Suhharnikov
12 Kirill Rodionov
14 Vjatseslav Maksimov
16 Maksim Vassiljev
36 Svyatoslav Parastatov
38 Martin Sergeev
44 Maximilian Koroljov
78 Leonard Reinol
82 Timofei Berežnoi
98 Artjom Timofejev
99 Pavel Volžinski

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:10:33 92 (Kristen Soha)
0:10:57 18 (Kirill Zjuzkov) 19 (Iljan Stanevits)
0:31:10 12 (Roman Mõstkovski) 92 (Kristen Soha)
0:34:27 92 (Kristen Soha) 85 (Aleksei Beljajev)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:09:10 99 (Pavel Volžinski)
0:20:35 99 (Pavel Volžinski)
0:32:59 78 (Leonard Reinol) 99 (Pavel Volžinski)
0:35:07 82 (Timofei Berežnoi) 98 (Artjom Timofejev) 36 (Svyatoslav Parastatov)
0:43:06 98 (Artjom Timofejev) 82 (Timofei Berežnoi) 99 (Pavel Volžinski)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 21 2 (Aleksandr Rassadkin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 15 38 (Martin Sergeev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
U14 21/22 HK Tornaado 30 sek 0:41:39

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
78 (Nathan Süld) 02:00 TRIP 0:18:09 0:20:09
19 (Iljan Stanevits) 02:00 TOO-M 0:24:05 0:26:05
10 (Konstantin Kossenkov) 02:00 HOOK 0:37:31 0:39:31

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
78 (Leonard Reinol) 02:00 KNEE 0:04:07 0:06:07
98 (Artjom Timofejev) 02:00 TRIP 0:05:39 0:07:39
14 (Vjatseslav Maksimov) 02:00 CROSS 0:08:23 0:10:23
98 (Artjom Timofejev) 02:00 CROSS 0:09:18 0:11:18
36 (Svyatoslav Parastatov) 00:00 PEN-SH 0:21:37 0:21:37
99 (Pavel Volžinski) 02:00 TRIP 0:33:40 0:34:27
82 (Timofei Berežnoi) 02:00 TRIP 0:38:35 0:40:35
78 (Leonard Reinol) 02:00 TRIP 0:41:39 0:43:39