Estonia 3 : 2 Lithuania

Crowns Baltic Challenge Cup 2017 2017/2018

(0:1 ; 1:1 ; 2:0)

Aeg: 26. august 2017 13:00

Koht: Tondiraba Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Jevgenijs Griskevics Peakohtunik
3. Ivan Loginov Joonekohtunik
4. Toivo Tilku Joonekohtunik
5. Marina Azarova Sekretär
6. Aleksandr Kovaljuk Aeg
7. Ilja Härm Teadustaja
8. Daniel Savtšenko Karistus A
9. Aleksandr Kovaljuk Karistus B
10. Janno Sooäär Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Hendrik-Paul Laosma
3 Andres Kato
5 Artjom Minin
6 Silver Kerna
7 Artur Fedoruk
9 Mihkel Võrang
10 Aleksei Sibirtsev
11 Artjom Gornostajev
12 Maksim Simoniv
14 Ragnar-Hindrek Russ
16 Jan Lukats
17 Aleksandr Kuznetsov
18 Kevin Parras
19 Maksim Borovikov
20 Roman Shumikhin
21 Mihkel Sinikas
23 Filipp Svarõgin
24 Michael Tugo
25 Daniil Seppenen
26 Daniil Fursa
27 Aleksandr Ossipov
30 Sergei Gilov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
2 Jaunius Jasunevicius
3 Motiejunas Dominykas
4 Aurimas Gaidauskas
5 Ruslan Cernych
6 Lukas Manomaitis
7 Ilja Cetvertak
9 Fiscevas Aimas
10 Aivaras Bendzius
11 Deividas Kazlauskas
12 Lukas Zukauskas
13 Ugnius Cizas
14 Edgar Rybakov
15 Egidijus Binkulis
17 Danielius Nomanovas
18 Lukas Jonuška
21 Mauras Baltrukonis
22 Dovydas Kulevicius
23 Mantas Stankius
25 Rolandas Aliukonis
29 Simas Baltrunas
30 Artur Pavliukov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:36:12 12 (Maksim Simoniv) 14 (Ragnar-Hindrek Russ)
0:40:40 3 (Andres Kato) 6 (Silver Kerna) 10 (Aleksei Sibirtsev)
0:58:07 6 (Silver Kerna) 10 (Aleksei Sibirtsev)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:03 14 (Edgar Rybakov) 17 (Aleksandr Kuznetsov) 21 (Mauras Baltrukonis)
0:35:42 10 (Aivaras Bendzius) 7 (Ilja Cetvertak) 9 (Fiscevas Aimas)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 18 20 (Roman Shumikhin)
0:20:00 0:30:09 14 20 (Roman Shumikhin)
0:30:09 0:40:00 8 25 (Daniil Seppenen)
0:40:00 1:00:00 19 25 (Daniil Seppenen)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 14 29 (Simas Baltrunas)
0:20:00 0:40:00 25 29 (Simas Baltrunas)
0:40:00 0:58:15 11 29 (Simas Baltrunas)
0:58:57 1:00:00 1 29 (Simas Baltrunas)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
10 (Aleksei Sibirtsev) 02:00 HI-ST 0:01:30 0:02:03
27 (Aleksandr Ossipov) 02:00 KNEE 0:06:43 0:08:43
21 (Mihkel Sinikas) 02:00 TRIP 0:11:46 0:13:46
3 (Andres Kato) 02:00 SLASH 0:14:07 0:16:07
10 (Aleksei Sibirtsev) 02:00 BOARD 0:14:45 0:16:45
10 (Aleksei Sibirtsev) 02:00 TRIP 0:43:46 0:45:46

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (Lukas Zukauskas) 02:00 HOOK 0:02:43 0:04:43
7 (Ilja Cetvertak) 02:00 INTRF 0:04:50 0:06:50
2 (Jaunius Jasunevicius) 02:00 HOOK 0:14:16 0:16:16
3 (Motiejunas Dominykas) 02:00 HOOK 0:22:56 0:24:56
18 (Lukas Jonuška) 02:00 SLASH 0:28:20 0:30:20
2 (Jaunius Jasunevicius) 02:00 TOO-M 0:39:35 0:40:40
18 (Lukas Jonuška) 02:00 HOOK 0:42:18 0:44:18
7 (Ilja Cetvertak) 02:00 DANG-EQ 0:43:44 0:45:44
18 (Lukas Jonuška) 02:00 CHECK-BE 0:44:18 0:46:18
13 (Ugnius Cizas) 02:00 INTRF 0:45:19 0:47:19
18 (Lukas Jonuška) 02:00 KNEE 0:47:19 0:49:19