Narva PSK 4 : 3 HC Panter

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(0:1 ; 3:0 ; 0:2 ; 1:0 OT)

Aeg: 22. jaanuar 2022 16:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:02:00

Pealtvaatajaid: 146

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Juri Timofejev Joonekohtunik
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Aleksandr Kolpakov Aeg
7. Vladimir Tsiprovski Teadustaja
8. Aleksandr Šljapnikov Karistus A
9. Igor Ossipenkov Karistus B

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
7 Yuri Babenko
9 Aleksandr Saprykin
11 Maksim Burkov
14 Dmitri Nikonov
17 Nikita Kirillov
21 Max Välja
22 Fedor Otkupchikov
23 Aleksandr Kazimov
24 Aleksandr Smirnov
27 Vladislav Busarov
27 Martin Anohhin
30 Stanislav Bažutov
34 Kristofer Neltsas
41 Aleksandr Titov
70 Daniil Seppenen
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Artjom Lobin
94 Kirill Ilin
97 Georgi Vassiljev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Villem-Henrik Koitmaa
2 Silver Kerna
6 Kalev McCarthy
7 Paul Sillandi
10 Argo Kungla
18 Kevin Parras
21 Artur Fedoruk
32 Igor Pervushyn
33 Jan Lukats
37 Anatoli Sizov
71 Nikita Borodajev
77 Saveli Novikov
81 Jens Hubert Parras
82 Johannes Tammeorg
87 Daniil Tsarkovskyi
90 Mihkel Võrang
95 Aleks Morozov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:22:57 24 (Aleksandr Smirnov) 17 (Nikita Kirillov) 97 (Georgi Vassiljev)
0:29:55 94 (Kirill Ilin) 17 (Nikita Kirillov) 21 (Max Välja)
0:34:33 9 (Aleksandr Saprykin) 24 (Aleksandr Smirnov)
1:02:45 9 (Aleksandr Saprykin) 34 (Kristofer Neltsas)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:23 95 (Aleks Morozov) 77 (Saveli Novikov) 21 (Artur Fedoruk)
0:47:41 82 (Johannes Tammeorg)
0:55:56 87 (Daniil Tsarkovskyi) 18 (Kevin Parras) 90 (Mihkel Võrang)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 30 (Stanislav Bažutov)
0:00:01 1:05:00 38 70 (Daniil Seppenen)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:05:00 37 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:00:01 1:00:00 0 37 (Anatoli Sizov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:52:01

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
70 (Daniil Seppenen) 02:00 TRIP 0:14:22 0:16:22
9 (Aleksandr Saprykin) 02:00 DELAY 0:38:21 0:40:21
21 (Max Välja) 02:00 CROSS 0:38:21 0:40:21
14 (Dmitri Nikonov) 02:00 TRIP 0:43:57 0:45:57
70 (Daniil Seppenen) 02:00 TRIP 0:45:06 0:47:06

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
32 (Igor Pervushyn) 02:00 KNEE 0:12:13 0:14:13
82 (Johannes Tammeorg) 02:00 BOARD 0:13:30 0:15:30
21 (Artur Fedoruk) 02:00 DELAY 0:14:22 0:16:22
7 (Paul Sillandi) 02:00 UN-SP 0:16:22 0:18:22
77 (Saveli Novikov) 02:00 SLASH 0:29:05 0:31:05
7 (Paul Sillandi) 02:00 HOOK 0:31:15 0:33:15
32 (Igor Pervushyn) 02:00 INTRF 0:52:24 0:54:24