HC Vipers 12 : 6 SK Viru Sputnik

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(1:1 ; 7:3 ; 4:2)

Aeg: 28. november 2021 16:30

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 125

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Viktor Masljonov Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Juri Timofejev Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Ilja Härm Teadustaja
8. Andre Vont Karistus A
9. Marko Leet Karistus B
10. Maksim Sennikov Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Mikhail Pegashov
7 Zakhar Emelianov
8 Alexei Shantyka
9 Sergei Ivanov
13 Daniil Vasiliev
17 Maksim Brandis
18 Jegor Romanov
25 Igor Litvinov
48 Roman Kolenchukov
71 Aleksandr Kuznetsov
74 Yan Shaliapneu
76 Ilja Shkljarov
77 Stanislav Butsinski
78 Konstantin Ljubobratets
88 Konstantin Babchenko
89 Gennadi Filippov
98 Roman Derlyuk

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Nikita Borovik
9 Makar Borzenko
10 Allan Saar
17 Andrei Rae
19 Igor Statkevich
28 Daniil Jermakov
34 Danil Zarifullin
44 Igor Smirnov
53 Pavel Nechaev
55 Leonid Gatilov
66 Vsevolod Berezovskii
72 Daniil Smirnov
74 Nikita Denisov
77 Gordei Kirillov
81 Vjatšeslav Kossov
82 Sergei Andreev
87 Viacheslav Sarkisyants
88 Aleksandr Tihhomirov
89 Ivan Lubshev
91 Maksim Urlihh

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:47 9 (Sergei Ivanov)
0:21:53 8 (Alexei Shantyka) 89 (Gennadi Filippov)
0:35:50 71 (Aleksandr Kuznetsov) 89 (Gennadi Filippov)
0:36:20 71 (Aleksandr Kuznetsov) 89 (Gennadi Filippov) 48 (Roman Kolenchukov)
0:37:08 48 (Roman Kolenchukov) 71 (Aleksandr Kuznetsov)
0:38:01 98 (Roman Derlyuk) 7 (Zakhar Emelianov)
0:39:25 89 (Gennadi Filippov) 8 (Alexei Shantyka) 48 (Roman Kolenchukov)
0:39:42 78 (Konstantin Ljubobratets) 7 (Zakhar Emelianov)
0:40:56 89 (Gennadi Filippov) 8 (Alexei Shantyka) 48 (Roman Kolenchukov)
0:43:51 78 (Konstantin Ljubobratets)
0:45:12 8 (Alexei Shantyka) 48 (Roman Kolenchukov) 71 (Aleksandr Kuznetsov)
0:48:03 8 (Alexei Shantyka) 98 (Roman Derlyuk) 48 (Roman Kolenchukov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:13:40 10 (Allan Saar) 91 (Maksim Urlihh) 17 (Andrei Rae)
0:24:10 72 (Daniil Smirnov) 91 (Maksim Urlihh)
0:31:57 19 (Igor Statkevich) 88 (Aleksandr Tihhomirov)
0:33:35 17 (Andrei Rae) 19 (Igor Statkevich)
0:49:00 5 (Pavel Prokopenko)
0:59:56 72 (Daniil Smirnov) 89 (Ivan Lubshev)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 6 74 (Yan Shaliapneu)
0:20:00 0:33:35 7 74 (Yan Shaliapneu)
0:33:35 0:40:00 2 1 (Mikhail Pegashov)
0:40:00 1:00:00 9 1 (Mikhail Pegashov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 18 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:40:00 20 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 0:43:51 5 82 (Sergei Andreev)
0:43:12 0:59:38 10 53 (Pavel Nechaev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:48:03

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
18 (Jegor Romanov) 02:00 SLASH 0:09:07 0:11:07
76 (Ilja Shkljarov) 02:00 HOOK 0:18:57 0:20:57
77 (Stanislav Butsinski) 02:00 ROUGH 0:46:54 0:48:54
13 (Daniil Vasiliev) 02:00 HOLD 0:51:46 0:53:46
78 (Konstantin Ljubobratets) 02:00 INTRF 0:59:38 0:59:56

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
44 (Igor Smirnov) 02:00 HOOK 0:34:51 0:34:51
55 (Leonid Gatilov) 02:00 HOLD 0:35:59 0:36:20
19 (Igor Statkevich) 02:00 SPEAR 0:35:59 0:37:08
19 (Igor Statkevich) 02:00 SPEAR 0:37:08 0:38:01
66 (Vsevolod Berezovskii) 02:00 TRIP 0:38:43 0:39:42
72 (Daniil Smirnov) 05:00 BOARD 0:41:29 0:46:29
8 (Nikita Borovik) 02:00 TRIP 0:46:29 0:48:03
66 (Vsevolod Berezovskii) 02:00 ROUGH 0:46:54 0:48:54