Välk 494 4 : 3 HC Everest

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(2:0 ; 0:2 ; 2:1)

Aeg: 28. november 2021 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. Artur Tiido Muusika
5. aleksandr sjarki Karistus B
6. Toivo Tilku Peakohtunik
7. Ivan Loginov Peakohtunik
8. V.Ksenofontoov Joonekohtunik
9. Andrei Ivanov Joonekohtunik
10. Maria Disco Karistus A

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Janis Brakss
5 Ilia Dokshin
8 Miks Lipsbergs
9 Mark Tihhomirov
10 Nikita Vyglazov
12 Dmitri Kuznetsov
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
26 Taavi Ahman
28 Ivan Troshkov
30 Dmitri Rovda
33 Juri Bahturin
38 Sergei Peretiagin
55 Dmitri Shapovalov
76 Nikita Kochergin
77 Vassili Titarenko
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Stefan Garanin
92 Nikita Tsyganov
95 Otar Sakhokia
97 Fedor Gusynin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Maksim Klimenko
3 Oskar Levin
5 Andrei Rozinko
7 Nikita Plotnikov
8 Eduard Drozdov
11 Toomas Morel
13 Alexei Lebedev
17 Daniil Voitko
19 Yakov Naumov
27 Andrei Parshin
42 Nikolai Len
44 Aleksandr Iljin
77 Andrei Bedniakov
80 Anton Kuznetcov
80 Anton Kuznetcov
81 Erik Salmin
87 Maksim Tsaltsev
89 Vladimir Mokhov
92 Florentin Mantulov
95 Mihhail Lupanov
99 Ivan Emelianov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:08:56 55 (Dmitri Shapovalov)
0:18:10 10 (Nikita Vyglazov) 5 (Ilia Dokshin) 8 (Miks Lipsbergs)
0:48:19 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 97 (Fedor Gusynin) 21 (Maksim Rõbushkin)
0:52:58 95 (Otar Sakhokia) 19 (Harri Koll)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:21:14 77 (Andrei Bedniakov) 13 (Alexei Lebedev)
0:32:48 92 (Florentin Mantulov) 3 (Oskar Levin) 80 (Anton Kuznetcov)
0:42:16 17 (Daniil Voitko)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 16 33 (Juri Bahturin)
0:20:00 0:40:00 18 33 (Juri Bahturin)
0:40:00 1:00:00 15 33 (Juri Bahturin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 6 89 (Vladimir Mokhov)
0:20:00 0:40:00 7 89 (Vladimir Mokhov)
0:40:00 0:58:14 12 89 (Vladimir Mokhov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:57:35

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
77 (Vassili Titarenko) 02:00 UN-SP 0:11:15 0:13:15
28 (Ivan Troshkov) 02:00 HOOK 0:13:55 0:15:55
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 ROUGH 0:19:12 0:21:12
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 TRIP 0:24:17 0:26:17
55 (Dmitri Shapovalov) 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
21 (Maksim Rõbushkin) 02:00 CROSS 0:26:27 0:28:27
95 (Otar Sakhokia) 02:00 HOOK 0:38:07 0:40:07
28 (Ivan Troshkov) 02:00 CROSS 0:39:54 0:41:54
88 (Stefan Garanin) 02:00 TRIP 0:44:13 0:46:13
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 UN-SP 0:44:13 0:46:13
28 (Ivan Troshkov) 02:00 ROUGH 0:58:18 1:00:00
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 20:00 UN-SP 0:59:30 1:00:00
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 10:00 UN-SP 1:00:00 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
13 (Alexei Lebedev) 02:00 CROSS 0:03:01 0:05:01
99 (Ivan Emelianov) 02:00 TRIP 0:05:37 0:07:37
5 (Andrei Rozinko) 02:00 ROUGH 0:19:12 0:21:12
99 (Ivan Emelianov) 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
7 (Nikita Plotnikov) 02:00 SLASH 0:26:27 0:28:27
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
92 (Florentin Mantulov) 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
19 (Yakov Naumov) 02:00 TOO-M 0:34:31 0:36:31
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 HOLD 0:48:03 0:50:03
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 HI-ST 0:54:42 0:56:42
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 CROSS 0:58:18 1:00:00