HC Kurbads 12 : 3 SK Viru Sputnik

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(5:1 ; 2:1 ; 5:1)

Aeg: 12. detsember 2021 15:00

Koht: Kurbads Hockey Hall

Mängitud aeg: 1:00:00

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Juris Bērziņš
3 Jekabs Silinš
6 Rihards Kovalevskis
8 Dāvids Livšīcs
9 Herberts Zeibots
12 Nikita Švarjovs
13 Janis Purinš
14 Artjoms Necepurenko
16 Martinš Vitolinš
17 Toms Barens
18 Gustavs Alberts Morusz
19 Mattis Birinš
23 Roberts Binde
27 Edgars Ralovecs
28 Toms Hartmanis
30 Uldis Ćalpa
55 Emils Masteiko
71 Marcis Zembergs
77 Nikita Siskovs
80 Arginto Milbergs
85 Patriks Seilis
91 Emils Loćmelis

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Nikita Borovik
9 Makar Borzenko
10 Allan Saar
19 Igor Statkevich
28 Daniil Jermakov
34 Danil Zarifullin
44 Igor Smirnov
53 Pavel Nechaev
55 Leonid Gatilov
66 Vsevolod Berezovskii
72 Daniil Smirnov
74 Nikita Denisov
82 Sergei Andreev
87 Viacheslav Sarkisyants
88 Aleksandr Tihhomirov
89 Ivan Lubshev
91 Maksim Urlihh
93 Nikolai Štšerbina

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:04:00 91 (Emils Loćmelis) 6 (Rihards Kovalevskis)
0:05:07 91 (Emils Loćmelis) 28 (Toms Hartmanis) 8 (Dāvids Livšīcs)
0:07:44 8 (Dāvids Livšīcs) 28 (Toms Hartmanis)
0:10:35 13 (Janis Purinš) 28 (Toms Hartmanis)
0:15:50 23 (Roberts Binde) 2 (Juris Bērziņš) 71 (Marcis Zembergs)
0:30:14 16 (Martinš Vitolinš) 9 (Herberts Zeibots) 55 (Emils Masteiko)
0:36:35 85 (Patriks Seilis) 28 (Toms Hartmanis)
0:49:46 28 (Toms Hartmanis) 8 (Dāvids Livšīcs) 2 (Juris Bērziņš)
0:53:55 23 (Roberts Binde) 18 (Gustavs Alberts Morusz) 19 (Mattis Birinš)
0:56:37 13 (Janis Purinš) 19 (Mattis Birinš) 28 (Toms Hartmanis)
0:59:37 91 (Emils Loćmelis) 8 (Dāvids Livšīcs) 28 (Toms Hartmanis)
0:59:54 91 (Emils Loćmelis) 18 (Gustavs Alberts Morusz) 23 (Roberts Binde)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:16:42 5 (Pavel Prokopenko) 91 (Maksim Urlihh)
0:38:14 5 (Pavel Prokopenko) 91 (Maksim Urlihh)
0:58:05 91 (Maksim Urlihh) 72 (Daniil Smirnov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 9 30 (Uldis Ćalpa)
0:20:00 0:40:00 5 30 (Uldis Ćalpa)
0:40:00 1:00:00 6 30 (Uldis Ćalpa)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 15 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:40:00 21 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 1:00:00 19 82 (Sergei Andreev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:07:44

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
23 (Roberts Binde) 02:00 SLASH 0:11:01 0:13:01
13 (Janis Purinš) 02:00 TRIP 0:16:17 0:16:42
12 (Nikita Švarjovs) 02:00 TRIP 0:16:17 0:18:17
8 (Dāvids Livšīcs) 02:00 SLASH 0:28:40 0:30:40
27 (Edgars Ralovecs) 02:00 HI-ST 0:38:04 0:38:14
77 (Nikita Siskovs) 02:00 ROUGH 0:38:04 0:40:04
28 (Toms Hartmanis) 02:00 TRIP 0:41:34 0:43:34

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
28 (Daniil Jermakov) 02:00 HI-ST 0:10:21 0:10:36
91 (Maksim Urlihh) 02:00 TRIP 0:21:52 0:23:52
44 (Igor Smirnov) 02:00 TRIP 0:23:11 0:25:11
82 (Sergei Andreev) 02:00 DELAY 0:28:05 0:30:05
44 (Igor Smirnov) 02:00 HI-ST 0:28:40 0:30:40
66 (Vsevolod Berezovskii) 02:00 CROSS 0:31:18 0:33:18
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 TRIP 0:32:38 0:34:38
74 (Nikita Denisov) 02:00 TRIP 0:36:21 0:36:35
5 (Pavel Prokopenko) 00:00 SLASH 0:39:07 0:39:07
5 (Pavel Prokopenko) 00:00 PEN-SH 0:39:07 0:39:07
28 (Daniil Jermakov) 02:00 SLASH 0:45:34 0:47:34
8 (Nikita Borovik) 02:00 INTRF 0:48:03 0:49:46
44 (Igor Smirnov) 02:00 TRIP 0:55:49 0:56:37