Narva PSK 3 : 4 SK Viru Sputnik

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(0:1 ; 2:1 ; 1:1 ; 0:1 OT)

Aeg: 7. november 2021 15:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:05:00

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Aleksandr Šustov
7 Yuri Babenko
10 Ivan Mihhailov
11 Maksim Burkov
13 Aleksei Popov
14 Martin Anohhin
16 Ivan Kozlov
17 Nikita Kirillov
21 Max Välja
22 Fedor Otkupchikov
24 Aleksandr Smirnov
34 Kristofer Neltsas
42 Mykhailo Misiuk
70 Daniil Seppenen
70 Daniil Seppenen
79 Aleksandr Rabotinski
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
97 Georgi Vassiljev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Nikita Borovik
9 Makar Borzenko
10 Allan Saar
13 Nikita Tailakov
17 Andrei Rae
19 Igor Statkevich
28 Daniil Jermakov
30 Maksim Beloussov
33 Vadim Bažura
34 Danil Zarifullin
53 Pavel Nechaev
66 Vsevolod Berezovskii
72 Daniil Smirnov
74 Nikita Denisov
77 Gordei Kirillov
82 Sergei Andreev
85 Aleks Randmer
89 Ivan Lubshev
91 Maksim Urlihh
93 Nikolai Štšerbina
98 Leonid Voropaev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:23:36 17 (Nikita Kirillov) 87 (Jegor Nevzorov)
0:37:47 97 (Georgi Vassiljev) 17 (Nikita Kirillov)
0:45:02 97 (Georgi Vassiljev) 17 (Nikita Kirillov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:43 91 (Maksim Urlihh) 89 (Ivan Lubshev)
0:26:57 19 (Igor Statkevich) 89 (Ivan Lubshev)
0:56:27 91 (Maksim Urlihh) 5 (Pavel Prokopenko)
1:05:00 19 (Igor Statkevich)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 1 (Aleksandr Šustov)
0:00:01 1:05:00 53 70 (Daniil Seppenen)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:05:00 51 82 (Sergei Andreev)
0:00:01 1:00:00 0 53 (Pavel Nechaev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:59:30

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:56:27

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
7 (Yuri Babenko) 02:00 HOOK 0:23:04 0:25:04
87 (Jegor Nevzorov) 02:00 BOARD 0:24:28 0:26:28
17 (Nikita Kirillov) 02:00 SLASH 0:35:34 0:37:34
42 (Mykhailo Misiuk) 02:00 HOOK 0:42:15 0:44:15
21 (Max Välja) 02:00 SLASH 0:48:36 0:50:36

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
33 (Vadim Bažura) 02:00 TRIP 0:07:55 0:09:55
10 (Allan Saar) 02:00 TRIP 0:08:39 0:10:39
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 HOLD 0:12:36 0:14:36
28 (Daniil Jermakov) 02:00 TOO-M 0:14:56 0:16:56
98 (Leonid Voropaev) 02:00 CROSS 0:17:57 0:19:57
74 (Nikita Denisov) 02:00 HOOK 0:24:13 0:26:13
8 (Nikita Borovik) 02:00 INTRF 0:28:06 0:30:06
10 (Allan Saar) 02:00 TRIP 0:29:40 0:31:40
77 (Gordei Kirillov) 02:00 TRIP 0:33:59 0:35:59
8 (Nikita Borovik) 02:00 KNEE 0:52:12 0:54:12
72 (Daniil Smirnov) 02:00 TRIP 0:54:09 0:56:09