U14 21/22 HC Vipers 09 Punane 19 : 1 U14 21/22 HC Vipers 10

ENMV U14 Lääs 2021/2022

(6:1 ; 7:0 ; 6:0)

Aeg: 17. oktoober 2021 14:10

Koht: Tondiraba Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Alexey Koznev Joonekohtunik
2. Ilja Härm Joonekohtunik
3. Anton Šmõkov Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
3 Nikita Haritoškin
5 Danil Mihhaljov
7 Saveli Kovalchuk
17 Artemi Ertti
19 Pavel Blitstein
21 Arseni Grudkin
24 Aleksander Kudeviita
33 Timur Alihodzin
55 Maksim Sudarev
62 Maksim Smirnov
71 Georgi Lavrinenko
83 Egor Šmõkov
84 Daniil Kropatšev
91 Oleksandr Sementsov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Ruslan Alimov
7 Adrian Fadejev
8 Artjom Proškin
9 Ervin Ivinš
10 Daniel Fomin
11 Nikita Ivanov
12 Daniel Tammel
13 Maksim Vihrov
20 Matvei Prohhorov
22 Vladislav Gorškov
26 Arseni Baksejev
31 Ivan Vedernikov
36 Nikita Altuhhov
40 Makar Štšemeljov
48 Serafim Suhhorukov
51 Timofey Kopytin
56 Arseni Pastuhhov
77 Daniel Mango
80 Mark Kapponen
96 Edvin Grižas

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:21 71 (Georgi Lavrinenko)
0:04:00 3 (Nikita Haritoškin) 55 (Maksim Sudarev)
0:05:04 3 (Nikita Haritoškin) 91 (Oleksandr Sementsov)
0:08:35 91 (Oleksandr Sementsov) 3 (Nikita Haritoškin)
0:10:59 17 (Artemi Ertti) 19 (Pavel Blitstein)
0:12:59 3 (Nikita Haritoškin) 91 (Oleksandr Sementsov) 21 (Arseni Grudkin)
0:16:06 17 (Artemi Ertti) 19 (Pavel Blitstein)
0:22:05 71 (Georgi Lavrinenko) 83 (Egor Šmõkov) 5 (Danil Mihhaljov)
0:22:32 83 (Egor Šmõkov) 5 (Danil Mihhaljov)
0:24:43 91 (Oleksandr Sementsov)
0:27:40 24 (Aleksander Kudeviita) 5 (Danil Mihhaljov)
0:28:25 24 (Aleksander Kudeviita) 17 (Artemi Ertti) 83 (Egor Šmõkov)
0:28:50 3 (Nikita Haritoškin) 91 (Oleksandr Sementsov) 21 (Arseni Grudkin)
0:32:20 17 (Artemi Ertti) 84 (Daniil Kropatšev)
0:32:39 5 (Danil Mihhaljov) 71 (Georgi Lavrinenko)
0:35:43 84 (Daniil Kropatšev) 62 (Maksim Smirnov)
0:36:04 19 (Pavel Blitstein) 84 (Daniil Kropatšev) 17 (Artemi Ertti)
0:37:56 83 (Egor Šmõkov) 71 (Georgi Lavrinenko)
0:41:49 62 (Maksim Smirnov) 21 (Arseni Grudkin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:22 11 (Nikita Ivanov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 5 33 (Timur Alihodzin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:22:29 23 80 (Mark Kapponen)
0:22:30 0:45:00 19 40 (Makar Štšemeljov)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
56 (Arseni Pastuhhov) 02:00 HOLD 0:05:20 0:07:20