Välk 494 8 : 5 HC Everest

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(1:1 ; 4:3 ; 3:1)

Aeg: 17. oktoober 2021 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 57

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Maksim Toode Peakohtunik
3. Andrei Ivanov Joonekohtunik
4. Vadim Harlashov Joonekohtunik
5. Denis Tabunov Sekretär
6. Mihhail Vdovitsenko Aeg
7. vika korobova Teadustaja
8. Maria Disco Karistus A
9. aleksandr sjarki Karistus B
10. Artur Tiido Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Janis Brakss
5 Ilia Dokshin
8 Miks Lipsbergs
9 Mark Tihhomirov
11 Nikita Garanin
12 Dmitri Kuznetsov
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
28 Ivan Troshkov
33 Juri Bahturin
38 Sergei Peretiagin
55 Dmitri Shapovalov
76 Nikita Kochergin
77 Vassili Titarenko
79 Ivan Akimov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Stefan Garanin
91 Maksim Turovski
92 Nikita Tsyganov
95 Otar Sakhokia
97 Fedor Gusynin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Maksim Klimenko
3 Oskar Levin
5 Andrei Rozinko
7 Nikita Plotnikov
8 Eduard Drozdov
10 Igor Krivorukov
11 Toomas Morel
17 Daniil Voitko
20 Vladimir Spasjonov
26 Egor Antonenko
27 Andrei Parshin
42 Nikolai Len
71 Ruslan Logvinenko
77 Andrei Bedniakov
80 Anton Kuznetcov
81 Erik Salmin
87 Maksim Tsaltsev
92 Florentin Mantulov
95 Mihhail Lupanov
99 Ivan Emelianov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:18:12 79 (Ivan Akimov) 8 (Miks Lipsbergs)
0:25:39 8 (Miks Lipsbergs) 11 (Nikita Garanin) 79 (Ivan Akimov)
0:28:07 8 (Miks Lipsbergs)
0:29:40 97 (Fedor Gusynin) 5 (Ilia Dokshin)
0:39:25 8 (Miks Lipsbergs) 76 (Nikita Kochergin) 91 (Maksim Turovski)
0:46:06 8 (Miks Lipsbergs) 5 (Ilia Dokshin)
0:48:18 12 (Dmitri Kuznetsov) 95 (Otar Sakhokia)
0:57:15 79 (Ivan Akimov) 97 (Fedor Gusynin) 55 (Dmitri Shapovalov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:15 42 (Nikolai Len) 5 (Andrei Rozinko) 17 (Daniil Voitko)
0:26:35 17 (Daniil Voitko) 80 (Anton Kuznetcov)
0:27:39 92 (Florentin Mantulov) 26 (Egor Antonenko)
0:36:38 17 (Daniil Voitko) 80 (Anton Kuznetcov) 7 (Nikita Plotnikov)
0:56:11 80 (Anton Kuznetcov) 3 (Oskar Levin) 92 (Florentin Mantulov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 7 33 (Juri Bahturin)
0:20:00 0:31:20 10 33 (Juri Bahturin)
0:31:21 0:40:00 7 ()
0:40:00 1:00:00 12 ()

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 8 1 (Maksim Klimenko)
0:20:00 0:40:00 19 1 (Maksim Klimenko)
0:40:00 1:00:00 14 1 (Maksim Klimenko)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:29:40

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
91 (Maksim Turovski) 02:00 TRIP 0:03:44 0:05:44
79 (Ivan Akimov) 02:00 CROSS 0:39:47 0:41:47
76 (Nikita Kochergin) 02:00 KNEE 0:51:58 0:53:58
19 (Harri Koll) 02:00 ROUGH 0:52:58 0:54:58

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
17 (Daniil Voitko) 02:00 SLASH 0:16:09 0:18:09
17 (Daniil Voitko) 02:00 TOO-M 0:34:00 0:36:00
80 (Anton Kuznetcov) 02:00 HOOK 0:44:27 0:46:27
92 (Florentin Mantulov) 02:00 ROUGH 0:52:58 0:54:58
42 (Nikolai Len) 02:00 HI-ST 0:55:28 0:57:28
42 (Nikolai Len) 02:00 UN-SP 0:57:28 0:59:28