U14 21/22 HC Vipers 09 Valge 2 : 7 U14 21/22 HC Vipers 08

ENMV U14 Lääs 2021/2022

(0:2 ; 1:2 ; 1:3)

Aeg: 7. november 2021 14:10

Koht: Tondiraba Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ilja Härm Joonekohtunik
2. Anton Šmõkov Sekretär
3. Marko Leet Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
4 Lev Gussev
8 Aleksandr Zayats
9 Sergei Karankevitš
13 Kirill Kuzovkov
29 Nikita Škaleta
41 Emil Alen
44 Allan Ahven
72 Alex Budõlin
73 Aleksandr Aleksejev
77 Edgar Paal
79 Leon Suhhov
85 Filipp Freiman
88 Artjom Vlasjuk
90 Robert Tamme
97 Aleksei Dobrjakov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
8 Arseni Suhharnikov
12 Kirill Rodionov
14 Vjatseslav Maksimov
16 Maksim Vassiljev
25 Rostislav Sopov
35 Daniil Sedoi
36 Svyatoslav Parastatov
47 Aron Gerasimenko
55 Leonard Reinol
82 Timofei Berežnoi
89 Maximilian Koroljov
98 Artjom Timofejev
99 Pavel Volžinski

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:24:26 29 (Nikita Škaleta)
0:43:55 77 (Edgar Paal) 8 (Aleksandr Zayats)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:08:35 99 (Pavel Volžinski) 36 (Svyatoslav Parastatov)
0:11:54 82 (Timofei Berežnoi) 98 (Artjom Timofejev)
0:15:26 98 (Artjom Timofejev)
0:21:41 98 (Artjom Timofejev)
0:32:10 99 (Pavel Volžinski)
0:43:42 99 (Pavel Volžinski) 55 (Leonard Reinol)
0:44:29 55 (Leonard Reinol)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:21:12 25 44 (Allan Ahven)
0:21:13 0:45:00 21 85 (Filipp Freiman)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 15 35 (Daniil Sedoi)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
9 (Sergei Karankevitš) 02:00 TRIP 0:04:26 0:06:26
29 (Nikita Škaleta) 02:00 TRIP 0:05:36 0:07:36
73 (Aleksandr Aleksejev) 02:00 TRIP 0:07:25 0:08:35
8 (Aleksandr Zayats) 02:00 UN-SP 0:24:02 0:26:02
88 (Artjom Vlasjuk) 02:00 HOLD 0:29:01 0:31:01
88 (Artjom Vlasjuk) 02:00 UN-SP 0:32:30 0:34:30
77 (Edgar Paal) 02:00 TRIP 0:38:06 0:40:06

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
99 (Pavel Volžinski) 02:00 UN-SP 0:24:02 0:26:02
8 (Arseni Suhharnikov) 02:00 TRIP 0:31:29 0:33:29
98 (Artjom Timofejev) 02:00 UN-SP 0:32:30 0:34:30
36 (Svyatoslav Parastatov) 02:00 CHARG 0:35:24 0:37:24