U14 21/22 HC Panter/TSK 11 : 1 U14 21/22 HC Vipers 10

ENMV U14 Lääs 2021/2022

(4:0 ; 4:1 ; 3:0)

Aeg: 22. september 2021 16:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 60

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Joonekohtunik
2. Meelis Luht Sekretär
3. Alexey Koznev Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Dominic Luht
9 Robin Erik Kask
13 Oliver Uulma
15 Nora Vont
19 Ander-Hubert Lauri
24 Tristan Kookmaa
33 Karl Feliks Irve
41 Mark Alex Parik
44 Kristofer Podar
55 Eldar Jevgrafov
66 Jordan Filippov
71 Tristan Tõruke
73 Kristo Palu
77 Damir Zemenkov
98 Sander Rättel
99 Artur Slepuhhin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Ruslan Alimov
7 Adrian Fadejev
8 Artjom Proškin
9 Ervin Ivinš
10 Daniel Fomin
11 Nikita Ivanov
12 Daniel Tammel
20 Matvei Prohhorov
22 Vladislav Gorškov
26 Arseni Baksejev
40 Makar Štšemeljov
48 Serafim Suhhorukov
56 Arseni Pastuhhov
77 Daniel Mango
80 Mark Kapponen
88 Kirill Boldõgin
96 Edvin Grižas

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:12 19 (Ander-Hubert Lauri) 24 (Tristan Kookmaa) 9 (Robin Erik Kask)
0:05:00 24 (Tristan Kookmaa) 9 (Robin Erik Kask)
0:05:51 77 (Damir Zemenkov) 2 (Dominic Luht)
0:08:39 33 (Karl Feliks Irve) 77 (Damir Zemenkov) 2 (Dominic Luht)
0:15:34 9 (Robin Erik Kask) 24 (Tristan Kookmaa)
0:21:28 77 (Damir Zemenkov)
0:25:18 24 (Tristan Kookmaa) 19 (Ander-Hubert Lauri)
0:26:09 24 (Tristan Kookmaa) 19 (Ander-Hubert Lauri) 98 (Sander Rättel)
0:30:48 24 (Tristan Kookmaa) 19 (Ander-Hubert Lauri) 9 (Robin Erik Kask)
0:38:01 77 (Damir Zemenkov)
0:42:50 71 (Tristan Tõruke) 77 (Damir Zemenkov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:22:35 10 (Daniel Fomin) 77 (Daniel Mango) 48 (Serafim Suhhorukov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 28 13 (Oliver Uulma)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:22:35 16 40 (Makar Štšemeljov)
0:22:36 0:45:00 13 80 (Mark Kapponen)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
U14 21/22 HC Vipers 10 30 sek 0:29:59

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
99 (Artur Slepuhhin) 02:00 TRIP 0:06:20 0:08:20
44 (Kristofer Podar) 02:00 INTRF 0:11:43 0:13:43
2 (Dominic Luht) 02:00 HOOK 0:14:25 0:16:25
33 (Karl Feliks Irve) 02:00 HOOK 0:17:44 0:19:44
15 (Nora Vont) 02:00 DELAY 0:21:14 0:23:14
33 (Karl Feliks Irve) 02:00 INTRF 0:27:00 0:29:00
55 (Eldar Jevgrafov) 02:00 TRIP 0:28:40 0:30:40
33 (Karl Feliks Irve) 02:00 TRIP 0:43:41 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (Daniel Tammel) 02:00 HOOK 0:14:40 0:16:40
9 (Ervin Ivinš) 02:00 SLASH 0:29:36 0:30:48
88 (Kirill Boldõgin) 02:00 TRIP 0:29:59 0:30:48
3 (Ruslan Alimov) 02:00 TRIP 0:42:35 0:42:50