Narva PSK 5 : 6 SK Viru Sputnik

Coolbet Hokiliiga 2021/2022

(2:1 ; 2:4 ; 1:1)

Aeg: 26. september 2021 15:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Vadim Harlashov Joonekohtunik
4. Jefim Valitov Joonekohtunik
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Aleksandr Kolpakov Aeg
7. Aleksandr Šljapnikov Karistus A

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Aleksandr Šustov
7 Yuri Babenko
9 Aleksandr Saprykin
11 Maksim Burkov
13 Aleksei Popov
17 Nikita Kirillov
22 Fedor Otkupchikov
23 Kirill Nikulin
27 Martin Anohhin
33 Ivan Mihhailov
34 Kristofer Neltsas
41 Aleksandr Titov
70 Antonio Romanov
77 Maksim Anohhin
79 Aleksandr Rabotinski
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Artjom Lobin
94 Kirill Ilin
97 Georgi Vassiljev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
5 Pavel Prokopenko
8 Nikita Borovik
9 Makar Borzenko
10 Allan Saar
13 Nikita Tailakov
17 Andrei Rae
19 Igor Statkevich
30 Maksim Beloussov
33 Vadim Bažura
34 Danil Zarifullin
53 Pavel Nechaev
55 Leonid Gatilov
66 Vsevolod Berezovskii
72 Daniil Smirnov
74 Nikita Denisov
77 Gordei Kirillov
82 Sergei Andreev
85 Aleks Randmer
88 Aleksandr Tihhomirov
89 Ivan Lubshev
91 Maksim Urlihh
98 Leonid Voropaev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:05:30 94 (Kirill Ilin) 22 (Fedor Otkupchikov) 87 (Jegor Nevzorov)
0:07:21 97 (Georgi Vassiljev) 11 (Maksim Burkov)
0:38:14 41 (Aleksandr Titov) 9 (Aleksandr Saprykin)
0:39:06 9 (Aleksandr Saprykin) 22 (Fedor Otkupchikov) 87 (Jegor Nevzorov)
0:43:32 11 (Maksim Burkov) 88 (Andrei Aleksandrov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:07:34 8 (Nikita Borovik) 13 (Nikita Tailakov)
0:25:12 72 (Daniil Smirnov) 66 (Vsevolod Berezovskii) 74 (Nikita Denisov)
0:25:22 91 (Maksim Urlihh) 10 (Allan Saar)
0:29:19 17 (Andrei Rae)
0:31:10 13 (Nikita Tailakov)
0:50:53 19 (Igor Statkevich) 17 (Andrei Rae) 98 (Leonid Voropaev)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 9 70 (Antonio Romanov)
0:20:00 0:40:00 9 70 (Antonio Romanov)
0:40:00 1:00:00 13 70 (Antonio Romanov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 15 82 (Sergei Andreev)
0:20:00 0:40:00 21 82 (Sergei Andreev)
0:40:00 1:00:00 7 82 (Sergei Andreev)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
9 (Aleksandr Saprykin) 02:00 TRIP 0:00:56 0:02:56
22 (Fedor Otkupchikov) 02:00 INTRF 0:05:22 0:07:22
41 (Aleksandr Titov) 02:00 UN-SP 0:06:18 0:08:18
79 (Aleksandr Rabotinski) 02:00 HOOK 0:08:46 0:10:46
34 (Kristofer Neltsas) 02:00 HOOK 0:23:43 0:25:12
88 (Andrei Aleksandrov) 02:00 HOLD 0:23:49 0:25:22
9 (Aleksandr Saprykin) 02:00 HOLD 0:34:47 0:36:47
97 (Georgi Vassiljev) 02:00 HOLD-ST 0:39:41 0:41:41
97 (Georgi Vassiljev) 05:00 CHARG 0:41:50 0:46:50
7 (Yuri Babenko) 02:00 TOO-M 0:50:21 0:50:53
77 (Maksim Anohhin) 02:00 HOLD 0:52:02 0:54:02
22 (Fedor Otkupchikov) 02:00 SLASH 0:54:41 0:56:41

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
8 (Nikita Borovik) 02:00 SLASH 0:04:19 0:05:30
10 (Allan Saar) 02:00 HOLD 0:04:40 0:06:40
10 (Allan Saar) 02:00 UN-SP 0:06:40 0:07:21
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 TRIP 0:12:59 0:14:59
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 INTRF 0:16:12 0:18:12
66 (Vsevolod Berezovskii) 02:00 SLASH 0:18:26 0:20:26
72 (Daniil Smirnov) 02:00 ROUGH 0:21:43 0:23:43
82 (Sergei Andreev) 02:00 DELAY 0:21:58 0:23:58
5 (Pavel Prokopenko) 02:00 SLASH 0:34:43 0:36:43
19 (Igor Statkevich) 02:00 HOOK 0:37:29 0:38:14
91 (Maksim Urlihh) 02:00 TRIP 0:41:02 0:43:02
8 (Nikita Borovik) 02:00 EMBEL 0:43:16 0:45:16
8 (Nikita Borovik) 02:00 EMBEL 0:52:02 0:54:02
74 (Nikita Denisov) 02:00 HOOK 0:52:41 0:54:41