Välk 494 7 : 4 HC Everest

Coolbet Hokiliiga Karikas 2019/2020

(1:1 ; 2:2 ; 4:1)

Aeg: 8. märts 2020 15:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. Janek Tehnikov Karistus A
5. vladislav tokarev Muusika
6. Andrei Ivanov Joonekohtunik
7. Toivo Tilku Joonekohtunik
8. Artjom Jeremejev Peakohtunik
9. Anton Semjonov Peakohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
9 Mark Tihhomirov
10 Maksim Bogdanov
11 Nikita Garanin
12 Dmitri Kuznetsov
14 Nikita Tsyganov
15 Marat Murtazin
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
27 Artem Kints
31 Andrei Bunin
33 Juri Bahturin
67 Danil Galimullin
71 Igor Savvov
77 Vassili Titarenko
87 Kiryl Raheuski
88 Jaanus Sorokin
90 Mihkel Võrang
91 Maksim Turovski
92 Nikita Tsyganov
95 Dmitri Shapovalov
97 Ivan Akimov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Oskar Levin
5 Andrei Rozinko
7 Vladimir Gushin
10 Jegor Romanov
11 Toomas Morel
13 Andrei Parshin
13 Artur Motskevitšus
20 Kirill Konkin
22 Aleks Morozov
26 Egor Antonenko
34 Ivan Malovanenko
44 Erik Oganezov
50 Maksim Klimenko
69 Jefim Valitov
71 Ivan Sergeev
78 Michael Tugo
80 Andrei Krupin
87 Maksim Tsaltsev
95 Mihhail Lupanov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:07:35 87 (Kiryl Raheuski)
0:26:38 90 (Mihkel Võrang) 91 (Maksim Turovski)
0:30:22 67 (Danil Galimullin)
0:46:13 12 (Dmitri Kuznetsov) 15 (Marat Murtazin) 31 (Andrei Bunin)
0:55:47 95 (Dmitri Shapovalov) 67 (Danil Galimullin)
0:55:47 95 (Dmitri Shapovalov) 67 (Danil Galimullin)
0:59:59 67 (Danil Galimullin) 97 (Ivan Akimov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:13:35 95 (Mihhail Lupanov) 87 (Maksim Tsaltsev) 11 (Toomas Morel)
0:25:30 10 (Jegor Romanov) 22 (Aleks Morozov) 78 (Michael Tugo)
0:33:31 26 (Egor Antonenko) 13 (Artur Motskevitšus) 10 (Jegor Romanov)
0:49:14 3 (Oskar Levin) 13 (Artur Motskevitšus) 26 (Egor Antonenko)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 12 31 (Andrei Bunin)
0:20:00 0:40:00 13 31 (Andrei Bunin)
0:40:00 1:00:00 9 31 (Andrei Bunin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 13 50 (Maksim Klimenko)
0:20:00 0:40:00 16 50 (Maksim Klimenko)
0:40:00 0:57:44 24 50 (Maksim Klimenko)
0:59:30 1:00:00 1 50 (Maksim Klimenko)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Välk 494 30 sek 0:59:16

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:57:16

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
95 (Dmitri Shapovalov) 02:00 INTRF 0:09:14 0:11:14
19 (Harri Koll) 02:00 BOARD 0:18:45 0:20:45
19 (Harri Koll) 10:00 BOARD 0:20:45 0:30:45
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 TOO-M 0:32:11 0:34:11
95 (Dmitri Shapovalov) 02:00 TRIP 0:33:31 0:35:31
67 (Danil Galimullin) 02:00 UN-SP 0:48:22 0:50:22

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
13 (Andrei Parshin) 02:00 CHARG 0:18:45 0:20:45
5 (Andrei Rozinko) 02:00 INTRF 0:38:33 0:40:33
71 (Ivan Sergeev) 02:00 KNEE 0:50:38 0:52:38
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 BOARD 0:55:10 0:57:10
87 (Maksim Tsaltsev) 02:00 BOARD 0:55:10 0:57:10