Välk 494 9 : 5 Narva PSK

Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal 2018/2019

(4:1 ; 2:3 ; 3:1)

Aeg: 6. aprill 2019 14:00

Koht: Lõunakeskuse liuväli

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. vladislav tokarev Muusika
5. Maksim Toode Peakohtunik
6. Anton Semjonov Peakohtunik
7. Igor Hromov Joonekohtunik
8. Andrei Ivanov Joonekohtunik
9. Juri Bahturin Karistus A

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
10 Maksim Bogdanov
11 Nikita Garanin
12 Dmitri Kuznetsov
21 Maksim Rõbushkin
23 Anton Jastrebov
26 Oleksii Lubnin
28 Vladislav Sokolov
31 Aleksandr Tkachuk
40 Anton Bek
55 Sergei Filippov
71 Igor Savvov
77 Vassili Titarenko
78 Andrei Ivanov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Jaanus Sorokin
90 Mihkel Võrang
92 Nikita Tsyganov
97 Fedor Gusynin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Aleksandr Šustov
13 Aleksandr Saprykin
17 Nikita Kirillov
22 Nikolai Rudakov
27 Nikita Minin
30 Daniil Seppenen
33 Pavel Kulakov
41 Aleksandr Titov
71 Georgi Vassiljev
77 Maksim Anohhin
79 Aleksandr Rabotinski
85 Jegor Petrov
87 Jegor Nevzorov
88 Andrei Aleksandrov
89 Alexander Bogdanov
94 Kirill Ilin
97 Ilya Ilin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:17 90 (Mihkel Võrang) 11 (Nikita Garanin)
0:03:43 12 (Dmitri Kuznetsov) 28 (Vladislav Sokolov)
0:10:31 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 90 (Mihkel Võrang)
0:17:27 28 (Vladislav Sokolov) 12 (Dmitri Kuznetsov) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi)
0:24:05 77 (Vassili Titarenko) 97 (Fedor Gusynin) 23 (Anton Jastrebov)
0:25:16 26 (Oleksii Lubnin) 88 (Jaanus Sorokin) 90 (Mihkel Võrang)
0:51:47 28 (Vladislav Sokolov) 12 (Dmitri Kuznetsov)
0:53:37 77 (Vassili Titarenko)
0:54:10 12 (Dmitri Kuznetsov) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 28 (Vladislav Sokolov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:09:22 94 (Kirill Ilin) 71 (Georgi Vassiljev) 33 (Pavel Kulakov)
0:28:30 94 (Kirill Ilin) 97 (Ilya Ilin)
0:30:08 94 (Kirill Ilin) 85 (Jegor Petrov) 71 (Georgi Vassiljev)
0:39:55 94 (Kirill Ilin) 89 (Alexander Bogdanov) 87 (Jegor Nevzorov)
0:41:05 13 (Aleksandr Saprykin) 89 (Alexander Bogdanov) 88 (Andrei Aleksandrov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:00:00 0 31 (Aleksandr Tkachuk)
0:00:01 0:20:00 11 40 (Anton Bek)
0:20:00 0:40:00 16 40 (Anton Bek)
0:40:00 1:00:00 10 40 (Anton Bek)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:00:00 0 1 (Aleksandr Šustov)
0:00:01 0:20:00 21 30 (Daniil Seppenen)
0:20:00 0:40:00 13 30 (Daniil Seppenen)
0:40:00 1:00:00 22 30 (Daniil Seppenen)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 SLASH 0:27:45 0:29:45
11 (Nikita Garanin) 02:00 HOOK 0:32:31 0:34:31

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
71 (Georgi Vassiljev) 02:00 TOO-M 0:12:06 0:14:06
41 (Aleksandr Titov) 02:00 HOOK 0:18:21 0:20:21
88 (Andrei Aleksandrov) 02:00 SLASH 0:31:24 0:33:24
94 (Kirill Ilin) 02:00 UN-SP 0:45:08 0:47:08
71 (Georgi Vassiljev) 25:00 ABUSE 0:53:37 1:00:00
88 (Andrei Aleksandrov) 02:00 CROSS 0:54:49 0:56:49
77 (Maksim Anohhin) 02:00 ROUGH 0:55:04 0:57:04
94 (Kirill Ilin) 02:00 CROSS 0:55:16 0:57:16