HC Everest 3 : 9 Välk 494

Coolbet Hokiliiga 2018/2019

(1:2 ; 2:4 ; 0:3)

Aeg: 16. veebruar 2019 12:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 250

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Joonekohtunik
2. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
3. Toivo Tilku Peakohtunik
4. Maria Disco Sekretär
5. Mihhail Jeremejev Aeg
6. Timofei Salmin Teadustaja
7. Yuliya Salmina Karistus A
8. Erik Salmin Karistus B
9. Mihhail Kastritski Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
3 Oskar Levin
5 Andrei Rozinko
7 Vladimir Gushin
8 Nikita Fedorovitš
10 Aleksandr Rybakov
11 Toomas Morel
13 Ivan Sergeev
17 Andrei Jankovski
20 Kirill Konkin
44 Roman Kudinov
50 Daniil Gerko
71 Elvir Sandzhakly
78 Fedor Serebrennikov
80 Georg Ermel
95 Mihhail Lupanov
97 Nikita Pecheritcyn

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
9 Andrei Ivanov
10 Maksim Bogdanov
11 Nikita Garanin
12 Dmitri Kuznetsov
21 Maksim Rõbushkin
23 Anton Jastrebov
26 Oleksii Lubnin
28 Vladislav Sokolov
40 Aleksandr Tkachuk
55 Sergei Filippov
71 Igor Savvov
75 Urmas Koorits
77 Vassili Titarenko
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Jaanus Sorokin
90 Mihkel Võrang
91 Maksim Turovski
92 Nikita Tsyganov
97 Fedor Gusynin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:14:17 7 (Vladimir Gushin) 95 (Mihhail Lupanov)
0:23:34 10 (Aleksandr Rybakov)
0:31:13 95 (Mihhail Lupanov) 8 (Nikita Fedorovitš)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:13:48 26 (Oleksii Lubnin) 23 (Anton Jastrebov) 97 (Fedor Gusynin)
0:17:50 77 (Vassili Titarenko) 9 (Andrei Ivanov) 23 (Anton Jastrebov)
0:24:35 26 (Oleksii Lubnin) 28 (Vladislav Sokolov) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi)
0:28:13 12 (Dmitri Kuznetsov) 28 (Vladislav Sokolov) 21 (Maksim Rõbushkin)
0:29:43 97 (Fedor Gusynin) 21 (Maksim Rõbushkin)
0:37:22 28 (Vladislav Sokolov) 12 (Dmitri Kuznetsov) 92 (Nikita Tsyganov)
0:47:56 97 (Fedor Gusynin) 21 (Maksim Rõbushkin) 23 (Anton Jastrebov)
0:48:20 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 28 (Vladislav Sokolov)
0:57:41 9 (Andrei Ivanov) 77 (Vassili Titarenko)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 17 20 (Kirill Konkin)
0:20:00 0:40:00 14 20 (Kirill Konkin)
0:40:00 1:00:00 16 20 (Kirill Konkin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 9 75 (Urmas Koorits)
0:20:00 0:40:00 10 75 (Urmas Koorits)
0:40:00 1:00:00 2 40 (Aleksandr Tkachuk)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:29:43

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
13 (Ivan Sergeev) 02:00 TOO-M 0:06:45 0:08:45
3 (Oskar Levin) 02:00 TRIP 0:35:54 0:37:22
13 (Ivan Sergeev) 02:00 INTRF 0:46:51 0:47:56
13 (Ivan Sergeev) 02:00 LATE HIT 0:53:10 0:55:10
3 (Oskar Levin) 02:00 TRIP 0:54:22 0:56:22

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
97 (Fedor Gusynin) 02:00 INTRF 0:11:17 0:13:17
12 (Dmitri Kuznetsov) 02:00 CROSS 0:39:50 0:41:50
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 04:00 ROUGH 0:58:28 1:00:00
91 (Maksim Turovski) 02:00 TRIP 0:58:41 1:00:00
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 10:00 UN-SP 1:00:00 1:00:00